2737
2734

من شیشه رو هر روز میجوشوندم .البته پلاستیک رو نمیشه جوشاند خیلی زود کدر میشه ومعمولا دوماه باید عوض کنی..ولی شیشه بگیر راحت شستشو بده کافیه

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

پستونک نجوشون. 

پستونک و سر شیشه رو فقط بزار تو اب جوش ده دقیقه بمونه. 

ولی شیشه شیر رو چند روز یکبار بجوشون. 

ضمنا حواست باشه که شیشه شیرت جنسش ایرانی نباشه. 

ولی هر بار بعد از شیر دهی با آب و سرکه بشورش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نده پستونک الان سختی بکشی بهتره تا بعد بچت فکش بیاد جلو و کلی هزینه درمانش کنی

چرا فکش باید بیاد جلو!

دیگه زمان قدیم نیست پستونکها اورتودنسی هستن نباشن هم تا ۲ سال هیچ مشکلی پیش نمیاد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پستونک نجوشون.  پستونک و سر شیشه رو فقط بزار تو اب جوش ده دقیقه بمونه.  ولی شیشه شیر رو ...

با شیشه شور بشورم؟؟

هربار سرشیشه رو از اون جاش جدا کنم موقع شستشو یا همونطوری بشورم

با شیشه شور بشورم؟؟ هربار سرشیشه رو از اون جاش جدا کنم موقع شستشو یا همونطوری بشورم

شیشه شور منظورت برس شیشه شور هست دیگه. بله بشور. 

بله سرشیشه رو جدا کن خوب بشور لابلاش شیر میمونه

2738