2733
2734
عنوان

خیانت پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یجوری بروی پدرت بیار وقشنگ تهدیدش کن اگ کمبودی براتوومامانت بذاره ابرو اون وزنه رومیبری بگو پیداش کر ...

بابا من از اون ادماست که توی این لحظه فقط با فحش و کتک و لج کردن سرکوب میکنه ادمی نیست بگه باشه بخاطر ابروم میزارمش کنهر.. نمیدونم کدوم گورستونی میره زنش با مرد متاهل رو هم میریزه

بذار کیفشو‌بکنه دخالت‌نکن‌شر درس نکن

این چه حرفیه؟ کیف داره مگه؟ شما همسرت خیانت کنه میزاری کیف کنه؟ 

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹

سعی کن آدرس اون زن رو پیدا کنی،، بری با همسراون صحبت کنی... 

پدرت و اون زن وقتی خیانت کردن،، پی همچیو تنشون مالیدن،، حتی اگر شمام نمیدونستید 

خدا که میدید خدا که میدونست،، اونا حتی از خدا هم نترسیدن چه برسه به شما... اما برای اروم کردن خودت 

شمام پی همچیو تنت بمال... 

اولا هرشب قران رو با معنی بخون،،،مادرت و آینده خودتو  پدرتو اون زن رو همه رو  واگذار کن به اون بالاسری،، خدا میدونه به کی برسه از کی تاوان بگیره... دومأ مدرک جمع کن،، عکسای زنه،، حتی اگه لخت بوده صورتش معلوم نبوده،،، یه گوشواره ای گردنبندی چیزی گردنش هس که نشون بده خودشه.. یه نشونه بلاخره داره،،، از صفحه چت ها با شماره زنه از گوشی پدرت عکس بگیر،، یا اسکرین شات که خیلی اذیت میشی اینجوری،، سعی کن از صفحه عکس بگیری با گوشی خودت.... ادرس خونه خانوم رو پیدا کن ببر تمام مدارک رو بزار جلو همسر خانومه....خودشون میدونن و خودشون... خدا هم که هست....نگران هیچی نباش خدا خودش حواسش به مادرعزیزت و شما هست... 

با جنگ ودعوا و دادوفریاد نه... با ارامش و ملاحت وملایمت  اینکارو کن....درخلوت...حتی جلو زنه اینکارو نکن نرو پیش شوهره که درگیری نشه،، یوقتی ببریا با مرده قراربزار یجور بهش ندارک رو بده و بگو خودت میدونی قراره طلاقش بوی یا نگهش داری،، ولی کاری نکن خودت گرفتار بشی،، دست به کارخطرناک نزن،، از قانون اقدام کن،، بزار قانون جوابشونو بده... حکم زِنا کردن، سنگساره... 

اینطور مردهم میتونه شهادت بده،، تا قانون پدرتو مجبور به مهریه و دادن نفقه کنه... خونه هرچی هس بزن به نام مادرت،، زندگیتونو کنید... الهی به حق علی به حق  اولاد علی خدا شفای مادرت رو بده عزیزم،، انشالله که خدا جواب دل شکسته ش رو هم بده،،هنوز که مادرتون متوجه این فضاحت نشده ولی از الان برای ارامشش برای اون لحظه که فهمید ازخدا برام طلب ارامش و صبوری میکنم،، امیدوارم خدا دلشو اروم کنه و تسلی درداش بشه... براشون صلوات میفرستم تا آروم بگیرن 

شماهم دختر قوی باش عزیزم،، محکم باش تا سنگ صبور مادرت باشی 

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹
2738