2726
عنوان

خیانت پدر

1057 بازدید | 67 پست

سلام خانما.من امسال ساله سومه پشت کنکورم و دو هفته دیگه کنکور دارم

الان چند روزه فهمیدم بابام با یه زن شوهر دار رابطه داره و واسه هم عکسای ناجور خودشونو میفرستن و اکثر روزا و شبا هم میره پیش اون زنه و شبا ساعت 4 5 صب میاد..فک کنم  مامانم خبر نداره اگرم داشته باشه بخاطر مشکل تعادلی که توی راه رفتنش داره  نمیتونه چیزی بهش بگه چون پشتیبانی نداره و خونوادشم پشتش نیستن.. دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم توروخدا کمک کنین از طرفی الان باید تمرکزم روی درسم باشه تا تلاشام به ثمر برسه از طرفی از این حرص میخورم به ما پول نمیده هی میگه ندارم اما واسه اون زن خراب خرج میکنه خیلی حالم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بجای تو بودم بابام و جر می دادم بعدم گوشیش و سیمکارتش و می شکستم  در و قفل می کردم نمی زاشتم بیاد 

خونه 

اگر مدارکی داشتم به پلیس اطلاع می دادم

۲ تا خواهر۲ قلو۲تا داداش ۲ قلوو نتیجه این عشق۴ تا فرشته کوچولوکه۲ تا توی دل من و۲ تا توی دل آبجیمه

تو به یه جا برس مامانتو از اون گوه دونی نجات بده

نه میگم برگررد..نه میگم اینجا خوبه بی تو..نه میگم ول کن..واسه من کل زندگیتو..نه میگم قلبم نمیتپه بی تو..میتپه اما خب یه چیز دیگه ای تو..من دلم تنگه واسه یه دلخوشیه کوچیک..واسه یه همسفره ساده ک باهاش جر بدم این جاده رو با موزیک

تمرکزتو بذار روی درس و بعد کار که مادرتو بتونی ساپورت کنی مادرتم داره سختی می کشه...هم پول نمی گیره هم خیانت می بینی...حداقل تو حواشو در اینده داشته باش

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

یجوری بروی پدرت بیار وقشنگ تهدیدش کن اگ کمبودی براتوومامانت بذاره ابرو اون وزنه رومیبری بگو پیداش کردی وبه شوهرش ‌‌‌‌‌همه خبرمیدی...پس اون زنه شوهرش کجاس؟ 

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2706