2733
2734
عنوان

بگید من چیکار کنم؟؟؟😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا بخدا انقدر ارزششو نداره که به روح و جسمت اسیب بزنی........توقعاتت خیبی بالاست؟ حالا یکم برو بی ...

درد کمالگرا همینه متاسفانه دنبال پرفکت بودنه

با کی برم؟ کیو دارم باهاش خوش بگذرونم؟؟؟ چجوری خوش بگذرونم؟؟؟ زندگی من همینه

وقتی میبینم همکلاسی هام راحت میرن بیرون خوش میگذرونن حتی شب امتحان وقتی دو تا درسم بیشتر نخوندن چقدر راحتو خوش حالن خیلی داغون میشم اونوقت نمرشونم خوب میشه ولی من...

درد کمالگرا همینه متاسفانه دنبال پرفکت بودنه با کی برم؟ کیو دارم باهاش خوش بگذرونم؟؟؟ چجوری خوش بگذ ...

همینه دیگه میگم که کمالگرا نبااااش یه مدت بیا به خودت بگو به درک هر چی شدم نهایتش چیه مگه ولی در عین حال تلاشتو بکن تا این فشارا روحی از روت برداشته شه میبینی نتیجه بهتری میگیری با ای وجود

2738
دانشجوام

من دانشجو ام ارشد افسردگی گرفتم تا الان ۵ تا امتحان داشتم سر اولی سایت قطع شد تو ده دقیقه جواب دادم نصف سوالات رو نخونده زدم وقت نداشتم واسه یک سوال افتادم دومی رو سریع زدم قبول شدم اما بازم نشد چک کنم زمان کم بود سومی و چهارمی رو مثل چی خوندم بعد پشت سر هم بودن هر چی نشستم پا سیستم برگزار نشد به استاد پیام و زنگ جواب نداد دانشگاه زنگ زدم گفتن فوتی داشته حتنا واسه این عقب انداخته بعد ۴ روز بالاخره اومد اتاقش دانشگاه زنگ زدم استاد دو تا ازمون داشتم برگزار نشد گفت چرا برگزار کردم تو کلاس مجازی شفاهی😐 خبرم نداده بود گویا یه گروه واتساپ داشتن من عضو نبودم جدیدالورود هستم به خودش زحمت نداده بود سامانه اعلام کنه دانشگاه گقت شکایت بکن ترسیدم ترم بعد لج بکنه امتحان پنجمم رو بخاطر اون دو تا که از دست دادم شفاهی برگزار شده بود حذف کردم که مثلا بهتر بخونم الانم یک ازمونم مونده زبلن تخصصی اینم نمیدم چون سامانه قطع میشه زمان کم داده استاد ضمنا این ازمون دو هفته افتاد جلو وقت نکردم بخونم خیلی سخته از من بهتره اوضاعت اسی من الان افسرده ام یک ترم رفت کلی هم شهریه دادم

😤😒گفتم کنکوری هستی ک اسی واقعا چراااااا؟؟؟؟؟؟ دانشجویی پاس کن بره بالاخره دلیل اصلیش مطمئنم همین ...

دست خودم نیس

نمیدونم باید چیکار کنم

خیلی سردرگمم

حس میکنم توی یه چاه تاریک افتادم که هیچ امیدی از بیرون اومدنش ندارم

رشتت مدیریت هست انقدر اصطراب داری گفتم حالا چ رشته ای هست که انقدر سخته ...خخخخخ خودمم ارشد مدیریت د ...

من مدیریت خوندم کارشناسی گفتم ارشد برم ادبیات خسته شدم از حسابداری و زبان و ریاضی به چیز خوردن افتادم مدیریت خیلی بهتره ارشد مدیریت دروسش تقریبا خوندنی هست کارشناسی سخت بود ارشد ادبیات روانی میکنه وای زبان تخصصی داره وحشتناکه فک کن تمام تاریخ ادبیات رو به انگلیسی حفظ کنی عربی داره که متنفرم ازش بعضی از دروس هم مثل کشف المحجوب یک کلمه نمیفهمی باید اول عرفان بدونی بشه میخوام برگردم مدیریت غلط کردم 

2706