2733
2734
عنوان

من خیلی ساده ام😔

271 بازدید | 11 پست

خلاصه بگم،خواهر دوستم گفت ک شوهرمن با برادر اون معتاد شدن دوباره!!یبار ترکش دادم،گفت نمیکشم،الان اونا میگن میکشه!خودش قسم میخوره نمیکشم،از طرفی اگ برم خونه بابام،خانوادم پشتم نیستن خودشونم کلی مشکل دارن!از طرفی بخام بمونم شوهرم پرروتر میشه!ب خانوادم نگفتم ک معتاد بوده و ترکش دادم!خانواده خودشم دعواش میکنن ولی پشت سر منم گفته بودن زن اگ خوب باشه شوهرش معتاد نمیشه!!تقصیرا رو میندازن گردن عروس!!یه دخترم دارم،چیزی هم بنام من نیست بجز یه زمین ارزون قیمت!اونم قولنامه ای!درامد و شغل هم ندارم،چکارکنم؟؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

خانوادش رفتارشون بام خوبه ولی پشت سرمم خیلی حرفا زدن که من شنیدم ولی ب کسی نگفتم!اصلا خوشم نمیاد دشمن شاد بشم!  

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرت معتاداگه نیس بره یه آزمایش بده خیال شماراحت بشه ازطرفی بنظرم اگرم معتادباشه تکلیف زندگیتون مش ...

خیلی مهمه پول داشته باشی بعدجدایی روهواحدانشوبروسرکارحسابی پول جم کن مهریع هم بگیرحتی قسط بندی باشه

حرفی ندارم🤐

نمیزاره سرکار برم،وقتم ندارم با وجود دخترم برم،چون کسی بچم نمیگیره،کارم نیست!وضع مالیش بد نیست

بازم کمکش کن ترکش بده مثل کوه پشتش باش اگه مرد خوبیه و فقط مشکلش اینه اگه اوضاع مالیتون خوبه اگه نه هیچ چیز مثبتی تو زندگیت نیست قیدشو بزن و از الان طلاقتو بگیر که نسوزی تو زندگیت

وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

2738
بازم کمکش کن ترکش بده مثل کوه پشتش باش اگه مرد خوبیه و فقط مشکلش اینه اگه اوضاع مالیتون خوبه اگه نه ...

بددنیست،خانوادش خیلی مرخرف و اویزونن،خودشم انکار کرده،میگه نمیکشم،قسم خورد

[QUOTE=194924267]بددنیست،خانوادش خیلی مرخرف و اویزونن،خودشم انکار کرده،میگه نمیکشم،قسم خورد[/QUOTچی میکشه؟باید بدون اطلاع قبلی ببریش آزمایش....اگه اذیتت نمیکنه پاش وایسا و کمکش کن میخوای طلاق بگیری چیکار کنی خواهر من خانوادت که حمایتت نمیکنن میخوای کجا بری یا بخوای ازدواج کنی یکی بدتر از این پیدا میشه ...با خانوادش کارت نباشه خب رفت و آمدتو کم کن و اصلا به حرفاشون اهمییت نده

وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

[QUOTE=194924267]بددنیست،خانوادش خیلی مرخرف و اویزونن،خودشم انکار کرده،میگه نمیکشم،قسم خورد[/QUOTچی ...

رفت و امدم کم کردم،ولی اونا مرتب اینجان،همشم پول میخان!!مزاحم زندگی منن