2737
2734
عنوان

کمونیسم - مارکسیسم-لنینیسم-ماعوییسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2767 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بحث سنگین بود .

ختم جلسه

🔨

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

اگه کمونیسم خوب بود شوروی فروپاشی نمیشد

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2740

والا ما فقط گوزیسم و اینا رو شنیدیم، چی چی ایسم؟! اونم تو سایتی که نود درصد اصن تو این باغا نیستن😁😁

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
@دختری_از_جنس_یخ     @madonna2     @آقاااااحسان۱۳۷۵     ...

کی زبون باز کرد؟ اسی؟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
ارههههه دو تا تاپیک قبلیش همش خارنجکی مینوشت😂

🤣🤣🤣😅😅😅خود باکلاس پنداری مزمن داره

الان تو ماعوییسم هستی که داری از رهبر ماعو میگی؟

نمیدونم چرا میگید ماعو یاد گاو می‌افتم🙃😐

2706