2733
2739
عنوان

کمونیسم - مارکسیسم-لنینیسم-ماعوییسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2767 بازدید | 143 پست
الان خبر دار شدم😂واای

🤪

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله قابل اجرا هست کوبا و چند کشور دیگه کومونیسم هستند و حقوق همه ی مردم کشورش باهم برابره 

راستش از سیستم اداره ی اون کشور چیزی نمیدونم ولی فکر نمی‌کنم بشه به نحو بی نقص سیاستی اجرا بشه،مثلا سبک زندگی کانل با مردم کوچه و خیابون یکیه؟ 

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
2731
سبک زندگیش نمی دونم ولی حقوقش با مردم دیگه یکیه

مکتب عجیبیه،ممنون بابت پاسخ

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
2740