2737
2734
عنوان

💕تو را دوست می دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 135 پست
الهی شکرر مرسی عزیزم ممنون❤

خواهش میکنم نفسی 💕💚🍃🌻😍الله خلیچ یا وفیه 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
@ماه_تنها     زود بيا دلم برات تنگ شده❤️ دورى ازت سخت تر از اون چيزيه كه فكر ميكردم... ...

ببخشید ک نبودم😢

فقط اذیتت میکنم🙂💔

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
@ماه_تنها     رفــــیــــق… مـبـادا “گـرفـتـه” بـاشـی; کــه شـهـری را بـه نـمـاز آیـــ ...

سلام مهربووووونم 

مررررررسی قشنگم 

خیلی عزیزی😇

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
خدا .....

آره عزیزم

امیدوارم به تک تک خواسته های دلت برسی🤲🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
@ماه_تنها     سلام مرضیه جانم عشقم چند وقتی هست نمیبینمت خواستم بگم در هر حالت دوستت د ...

مرسی عزیزم 

لطف داری بهم 

خیلی کم میام سایت 

الانم خیلی تعجب کردم از تاپیک 

@ماه_تنها     مرضیه جان دوستت دارم و برات سلامتی و آرامش و دل خوش و در یک کلام بهترین ها ...

مرسی مائده ی مهربونم 😇

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد چون در هر بهار برایت گل میفرستد و هر صبح آفتاب را ...

مرسی بابت متنت😇

حتما عزیزم😍😘 @ماه_تنها       سلام عزیزم من ارادتم رو به شما با لایک هام نش ...

لایک کن پس 

حسه خوبی بهم داری 😇 باعث افتخارمه

@اعتصامی     مرسی مهربونم بابت تاپیکت  اصلا انتظار نداشتم😇

خواهش میکنم نازنینم...🤩🤩💖🌹💕 ببخش باید خیلی وقت پیش تاپیک می زدم.... کوتاهی کردم

خیلی خوبی مودبی ماهی.. خوشحالم که دوستمس. .. نازی هم همین طور.. 

راستی ازش خبر نداری؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
@ماه_تنها     مرضیه جونم سلام  نمیدونم کجایی و چ میکنی  خیلی وقته ک دیگه تو ...

سلام مهسا 

مرسی 

نمیدونستم با این اکانتت فعالیت داری اینجا 

چند بار میخواستم ک حالتو بپرسم فکر کردم شاید نخوای پیام بدم .

حالتو بیشتر از پرگل میپرسم 

امیدوارم خوب باشی همیشه💔

سلام عزیزم چششششم حتما @ماه_تنها     امیدوارم هرجا هستی حال دلت خوب باشه دوست خوبم😍❤ ...

سلااام

مرسی مهربونم 😇

2706