2737
2739
عنوان

چرا از هر کی خوشم میاد می‌ره😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 51 پست
با وجود اینکه چند بار میبینی نشده که اون اتفاقها بیفته بعدا ی چیزایی فهمیدم که فقط گفتم خدایا شکرت ک ...

ببین یکم انسجام فکر داشته باش و به خودت معیارهات ، اصولت پایبند باش تا هی منتظر این و اون نباشی

اینجوری حداقل فکرت آرامش میگیره

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
متوجه نشدم یبار دیگه مییگی طرفت رفت بعد برگشت تو دیگ خوشت نمیومد؟؟ راستش منم مثل توام از یکی خوشم می ...

اره....ببین من یکطرفه ازش خوشم میومد....بعدش حالا ی جوری شد که دیگه خیلی تو فکرش نبودم....بعد اون گفت که ازت خوشم میاد...بعد ی مدت اون پیام داد که از من خوشش میاد ولی دیگه من ازش خوشم نیومد 😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پس رابطه داشتن با کسی کلا فراموش کن بعد یه مدت اروم می شی الان به خاطر هورمونات طبیعیه

ی سوال همین بحث هورمونی اینا....تو ۲۲سالکی من هم طبیعیه این چیزا؟یعنی بزرگتر بشم و وارد اجتماع بشم درست میشه؟

2728
اره....ببین من یکطرفه ازش خوشم میومد....بعدش حالا ی جوری شد که دیگه خیلی تو فکرش نبودم....بعد اون گف ...

تو منی یا من توام؟طرف من مریض تشریف داره بهم گفت ولی اصلا پیشناهاد رل شدن نداد بهم بنظرت چرا؟

فکر کنم دختر و پسر نداره. هر کی بفهمه خیلی دوسش داری دلزده میشه و بدتر خودشو عقب میشه 😕

اره فک کنم همینجوریه....اگه نگی فک کنم ی شانس کوچولو داشته باشی....ولی اگه بگی همونم پریده...

پس چجوری خیلی از دوستای من مخ میزنن؟؟؟؟؟

چی کار میکنن ینی؟

هر دو هردو ایم😂❤️.....بعدش چی گفت ب جز اینکه از تو خوشش اومده؟

میخوام اوکی شم باهات بفهم ظاهر تو نمیخوای با من اوکی شی .. بعد من گفتم ن اینطور نیست یجوری خیلیم کم حرفی میکنه

2740
یعنی موقع خودش یکی با معیارهای من میاد؟

یعنی اول تو ذهنت معیاراتو بچین بعد هر کی اومد باهاشون یکی شد اجازه بده که بهش فکر کنی

نه اینکه همینجوری رو هوا از یکی خوشت بیاد و بری سمتش

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
ی سوال همین بحث هورمونی اینا....تو ۲۲سالکی من هم طبیعیه این چیزا؟یعنی بزرگتر بشم و وارد اجتماع بشم د ...

اره می گن به طور میانگین چه پسر یا چه دختر توی سن بیست و پنج سالگی نورمال می شن

میخوام اوکی شم باهات بفهم ظاهر تو نمیخوای با من اوکی شی .. بعد من گفتم ن اینطور نیست یجوری خیلیم کم ...

اها 😂❤️....نه ی چیزی بگم من

طرف من گفت اینو....پیام داد....بعد من تو امتحانام بودم جواب ندادم🙂🙂🙂🙂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

یعنی اول تو ذهنت معیاراتو بچین بعد هر کی اومد باهاشون یکی شد اجازه بده که بهش فکر کنی نه اینکه همین ...

اره درسته ممنونم....من بدبخت رو هوا عاشق تک تک شون میشم و تو فکرم تا مرحله ازدواج و .....ام باهاشون میرم😂

اها 😂❤️....نه ی چیزی بگم من  طرف من گفت اینو....پیام داد....بعد من تو امتحانام بودم جواب نداد ...

خب بدبخت جواب ندادی رفته دیگ من ک جواب اون عنترو دادم اینجوری کرد پاقدممون سبکه میان سمتمون یدففه از اسمون حوری میریزه سرشون 😐

2706