2737
2734
عنوان

چرا از هر کی خوشم میاد می‌ره😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 51 پست
از ادمایی خوشت میاد ک بهت میلی ندارن

دقیقااااااا....وااای دقیقاااا.....بعد بوده تا حالا از یکی خوشم اومده بعدااا که از یادم رفته طرف....اون ی حرکتی زده اومده گفته دیگه ازش خوشم نیومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سندرم دل بیقرار داریا😂بیخیال بابا از تنهاییت لذت ببر

اره والاااا.....بهترین اسم واسش همینه😂😂😂....اصلا نمیتونم از کسی خوشم نیاد......به خصوص آدمای مشهور تو مغزم....من همیشه ی آدم مشهور تو مغزمع که ازش خوشم میاد...اون که می‌ره میرم بعدی.....و همیشه از ی آدم خودمونی خوشم میاد....اون که ی سوتی میده میرم بعدی

چونکه تو نباید از کسی خوشت بیاد باید دیگران از تو خوششون بیاد

خب نمیاااااد.....یا اگه میاد من از اون خوشم نمیاد😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ب نظرتون چ کنم؟بخدا دیوانه شدم.....مثلا میبینی طرف دوستم خیلی خوبه....ولی اونی که از من خوشش اومده خوب نیست ....واسه همین افسردگی گرفتم

2731
اره...دقیقا...اخه ی مشکلی دارم واقعا بزرگه....تو فکرم هستن مدام .....بعد میگم خدایا اون خیلی خوبه... ...

آدم خیلی چیزا دوست داره اماخب همیشه اونیکه دوست داری نمیشه واقعا

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738
آدم خیلی چیزا دوست داره اماخب همیشه اونیکه دوست داری نمیشه واقعا

با وجود اینکه چند بار میبینی نشده که اون اتفاقها بیفته بعدا ی چیزایی فهمیدم که فقط گفتم خدایا شکرت ک نشد.....ولی بازم هر بار ی مقداری درگیری دارم با خودم

اگه یکی از شما خوشش بیاد یعنی نمیزاری بری

میشه بیشتر راجبه این جملت توضیحبدی عزیزم?

یعنی منظورت اینه ک آدم به هرکی بگه که دوسش دره میره?

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
میشه بیشتر راجبه این جملت توضیحبدی عزیزم? یعنی منظورت اینه ک آدم به هرکی بگه که دوسش دره میره?

منظورم اینه دخترا اینجورین من پسرم به یه دختر خانمی ابراز علاقه کردم رفت ۳ بار پیش اومده دیگه بیخیال شدم به کسی بگم

منظورم اینه دخترا اینجورین من پسرم به یه دختر خانمی ابراز علاقه کردم رفت ۳ بار پیش اومده دیگه بیخیال ...

فکر کنم دختر و پسر نداره.

هر کی بفهمه خیلی دوسش داری دلزده میشه و بدتر خودشو عقب میشه 😕

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
فکر کنم دختر و پسر نداره. هر کی بفهمه خیلی دوسش داری دلزده میشه و بدتر خودشو عقب میشه 😕

نه اتفاقا داره دخترا بنظرم بیشتر اینجورین چون پسرم نمیگم پسرام خیلی جنبه های منفی ترم دارن ولی واسه من پیش اومده دیگه

دقیقااااااا....وااای دقیقاااا.....بعد بوده تا حالا از یکی خوشم اومده بعدااا که از یادم رفته طرف....ا ...

متوجه نشدم یبار دیگه مییگی طرفت رفت بعد برگشت تو دیگ خوشت نمیومد؟؟ راستش منم مثل توام از یکی خوشم میاد اسنقدر اذیتم میکنه دیگ بیخیالش میشم

خب نمیاااااد.....یا اگه میاد من از اون خوشم نمیاد😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ب نظرتون چ کنم؟بخدا د ...

خوب پس رابطه داشتن با کسی کلا فراموش کن بعد یه مدت اروم می شی الان به خاطر هورمونات طبیعیه

2706