2737
2734

خواهرم ۱۲ انسانیه حالا خیلی استرس داره میگه نصفشو افتادم😂بنظرتون چی میخواد بشه الان باید ۱۲ ام رو دوباره بخونه یا شهریور همرو امتحان میده؟؟

شهریور اینایی ک افتاده امتحان میده البته اگ قبلا تک ماده نزده ۳تاشومیتونه بزنه بقیشو بایدامتحان بده اگ قبول نشد باید صبرکنه نهایی سال دیگ امتحان بده 

اینطوری نیس ک دوباره ازاول بری سرکلاس دوازدهم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شهریور اینایی ک افتاده امتحان میده البته اگ قبلا تک ماده نزده ۳تاشومیتونه بزنه بقیشو بایدامتحان بده ...

نه عزیزم تاحالا نیفتاده اصلا ولی از وقتی شد مجازی خیلی افت کردن همه

2738
حالا من یه چیزی از خودم گفتم باید چیکار کنه؟شهریور باید امتحان بده؟

تجدید پایه روازکجااوردی فک نکنم بخاطر ۴/۵تادرس توسال دوازدهم بگن بروتجدیدپایه ازاول یه رشته دیگ بایدامتحان بدی تاوقتی قبول بشی مث کنکور اگ قبول نشی ن میتونی بری دانشگاه ن مدرک دیپلمتومیدم انگارسیکل داری 

ولی اگ واقعا گفتن تجدیدپایه مشخصه ازاول افتضاح بوده ک اینطوری گفتن نمیدونم والا

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
نه عزیزم تاحالا نیفتاده اصلا ولی از وقتی شد مجازی خیلی افت کردن همه

خب دوسه سال مجازی شده؟منظودت ازکدوم سالاس؟فقددوازدهم؟اگ دوازدهمه ۳تاشوتک ماده بزنن ک تواون درسانمراتش بالاس بقیه رو شهریورامتحان میده اگ بازم قبول نشد میوفته نهایی خرداددیگ بایدامتحان بده

۲ تا درس رو میشه تک ماده کرد 

من زیادخبرندارم تابحالم استفاده نکردم فقدشنیدم

الان‌یکی بالاترگف‌۴تاتبصره میخوره

2706