2733
2734

بیشتر از نظر مالی و خانواده

نامزدای بقیه پولدارن یا حداقل وضعشون از ما خیلی بهتره

خونواده هاشون باکلاسن گرم و صمیمی هستن با عروس

نامزد من در مقایسه با اونا خیلی سادس 

دست و دل بازه اما سربازه

خونوادشم خشک و مقیدن

من خودمم هم خوشکلم هم خوش تیپ اما خب پولدار نیستم شاید اگر بودم خواستگار بهتری نصیبم میشد

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از پول و موقعیت خانواده دختر ک همینا سرنوشتشم عوض میکنه

دقیقا

اون دخترای خیلییی قیافه ساده ای دارن من از اونا سر ترم ولی چون پولدارن بخت بهتری نصیبشون شد

2728

دلت با نامزدت هست؟؟یا از سراجبار انتخاب کردی؟؟ببین نامزد منم سربازه ولی خیلی دوسش دارم کاملا درست میگی اطراف آدم پر از آدمهای پولدار ترو موفق تر هست ولی یه چیزی یادت باشه وقتی متاهل شدی مقایسه ممنوعه فقط میتونی تلاش کنی وضع مالی بهتر بشه

2738
مگه وقتی برای ازدواج باایشون فکرمیکردید به اینچیزا دقت نکردید مگه سبک سنگین نکردین؟شما فقط ظاهر زندگ ...

هنوز عقدی صورت نگرفته اول راهیم و دیر نشده

واسه همین دارم به این چیزا فکر میکنم

دقیقا اون دخترای خیلییی قیافه ساده ای دارن من از اونا سر ترم ولی چون پولدارن بخت بهتری نصیبشون شد

چند سالته؟

اگه پول برات الویت بود نباید هیچوقت با یه سرباز ازدواج میکردی!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
دلت با نامزدت هست؟؟یا از سراجبار انتخاب کردی؟؟ببین نامزد منم سربازه ولی خیلی دوسش دارم کاملا درست می ...

دلم که اره خیلی دوسش دارم

خودمم برا ازدواج انتخابش کردم 

ولی از یه نظرایی دل میزنم

چند سالته؟ اگه پول برات الویت بود نباید هیچوقت با یه سرباز ازدواج میکردی!

۲۰

هنوز ازدواج نکردم تازه اوله راهم

قراره ازدواج کنیم ولی من انگار داره نظرم عوض میشه

پول اولویتم نبود ولی داره میشه

از نظرم افکار شما پختگی لازم برای ازدواج را نداره..

ظاهر زندگی بقیه خوبه که مهم شه براتون ولی الویت برای تصمیم گیریتون نباشه...

شاید شما از سختی ها و اینکه اون ادما چطور به این جایی که هستن رسیدن حتی فکر هم نمیکنید..به نظرم باید به داشته های نامزدتون نگاه کنید...

تمام قد کنارش باایستید تا به هر چی که میخواید برسید ...اگر چه قطعا سختی همراهشه اما بخواید میرسید....

از نظرم افکار شما پختگی لازم برای ازدواج را نداره.. ظاهر زندگی بقیه خوبه که مهم شه براتون ولی الویت ...

من توان سختی کشیدن ندارم دیگه

شاید نتونم همپای خوبی براش باشم 

2706