2737
2739
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19917 بازدید | 693 پست
نظرات متفاوته عزیزم،بذار همینجور پاک یه گوشه قلبت بمونه،باچرا گفتنات فقط بیشتر ازش دلخور میشی که چرا ...

ممنونم عزیز دلم.. چشم.. سعی میکنم اروم کنم خودمو 💛

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
کو

صفحه یازدهه گلم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نبش قبر نکن میدونم خیلیییی سخته هممون این دوران گذروندیم ادم میان و جای همدیگرو پر میکنن و بیش ...

حرفاتون همشون تک ب تک حقیقته... منم واقعا میدونم ک اشتباه از منه... چون ته دلمم خودم نمیخام ک فراموش کنم.. دلم میخواد فراموش کنم ولی نمیدونم چجوری

2731
کدوم تاپیک بخونم جریانو؟

همونی ک عنوانش اینه ک دلم تنگشه چرا اینطوری شد...

2738
دوسپسر سابقت بهش گفت یعنی؟؟میدونست باهمین ،؟

اره... ولی نمیدونست من با رضام 

حرفاتون همشون تک ب تک حقیقته... منم واقعا میدونم ک اشتباه از منه... چون ته دلمم خودم نمیخام ک فراموش ...

عذاب وجدان نداشته باش بخاطر فراموش کردنش میدونم نه دلت عذاب وجدان میگیری ک چرا میخوای فراموش کنی اما ۹ماه هم زیاد نیس کم کم ب مرور خودش از ذهنت کمرنگ میشه اما سعی نک یادآوری کنی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
چقدر خودمو سرزنش کردم بخاطر اون اشتباهم.. بهم همش میگفت کاش میشد بچه باشی... از اول حواسم بهت باشه. ...

حرفش و رفتارش منطقی نبوده بچگی اسمش روشه یعنی عمدی و عقلانی نیست احساسی هست 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
دختر اگه عاشقت باشه با گذشته ت هم کنار میاد و باهات ازدواج میکنه ..چقد ساده ای ...بهتر فراموش کنی&nb ...

حتی اگه با دوست صمیمیش در گذشته ی رابطه ای داشتع باشی؟ اون دوستش همسایه و فامیلشم بود

از وقتی علم ثابت کرد که عشق وجود داره و با فعل و انفعالات شیمیایی و عصبی داخل مغز بوجود میاد (مشابه وقتیه که فرد مواد مخدر مصرف میکنه) معلوم شد عشق تقدسی نداره

ببین تو وابسته ای زهرا

من با زبون خودم باهات حرف میزنم 

ادم اهل دلداری عاطفی دادن نیستم با منطقم حرف میزنم با دیگران

اگه ناراحتت میکنه این قضیه رد شو اما یه چیزیو بدون

از نظر علم تا وقتی بهش فکر کنی  اون هورمون ها اون برهم کنشای شیمیایی و عصبی تو ذهنت ادامه پیدا میکنه به قول معروف عاشق میمونی

اما که چی؟خودت که بهتر میدونی این رابطه تموم شده. نمیخوام امید واهی بدم که زندگیت رو خراب کنی

فراموشش کن

از ضمیر ناخوداگاه و خود اگاهت پاکش کن

نگو فراموش کردم که خودتم میدونی دروغه

ده سال دیگه به خودت میای و حسرت میخوری که چرا عمرم رو حروم کردم

نکن این کارو

اگر انقدر عاشق بود با همه چی کنار میومد و میموند

مردا حرفای عاشقانه زیاد میزنن نمیخوام بگم کسی که دوستش داری دروغ میگفته بهت اما متاسفانه تلخی قضیه اینه که منطق اون تشخیص داده شما به دردش نمیخوری

واگر ادم اهل منطقی باشه فراموشت میکنه و کرده حتی

لطفا اینو بپذیر

تا وقتی نپذیری دنیا هیچی جز درد نصیبت نمیکنه

هیچ تضمینی نیست که شما تا اخر عمر خوشبخت و خوشحال باقی میموندید

عشق تموم میشه بعد چند سال زندگی جدی و اونوقته که چشماتون به زندگی باز میشه و با منطقتون هم رو میبینید

لطفا فکر کن به حرفام

نمیدونم چی بگم فقط دلم میخواد برای این احساسات اشک بریزم .

عزیزم ببخش اگه ناراحتتون کردم با حرفام

حرفش و رفتارش منطقی نبوده بچگی اسمش روشه یعنی عمدی و عقلانی نیست احساسی هست 

امیدوارم ی روز سخت پشیمون بشه از رفتنش...

2706