2733
2734
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19917 بازدید | 693 پست
زهرا جان عزیزم  من اسکرین شات هارو ندیدم ولی داستان زندگیتو خوندم دو روزه دلم پر از غم توئه؛ چ ...

عزیزمممم..❤

ببخش که با خوندن تاپیکم دلت گرفت.. 

میفهمم چی میگی...

ولی میدونی گلم.. رضا اخلاقش یطوری بود که گمون نمیکنم بهتر از اون باشه دیگه..

خیلی خوب بود.. خیلی...

هیچوقت ناراحتم نکرد.. هوامو خیلی داشت..

چون من باهاش عاشقی رو تا اوجش رفتم به کمتر از اون نمیتونم راضی شم.. اگه قرار باشه ازدواج کنم باید طرفم از اون بهتر باشه.. وگرنه زجر میکشم.. از اونجاییم که نمیتونم به کمتر از اون راضی بشم خیلی نا امیدم نسبت به ازدواج و اینده... دل فقط یه بار واقعا میلرزه.. مال منم لرزید.. دیگ حس و حال عاشقی ندارم باور کن.. همه چی پریده از سرم..

باشه عزیز دلم حتما، اونروزا که رضا بود خیلی مشوقم بود که درس بخونم.. خودمو بکشم بالا.. پیشرفت کنم.. 

انشالله که خوشبخت شی خواهری 🧡

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممم..❤ ببخش که با خوندن تاپیکم دلت گرفت..  میفهمم چی میگی... ولی میدونی گلم.. رضا اخلاق ...

عزیییییزم...الان شب عید غدیره؛ ساعت ۵:۱۰ صبح و دارم به نی نی م شیر می دم. از ته دلم برات دعا می کنم زهرا❤️⁩

عزیییییزم ...الان شب عید غدیره؛ ساعت ۵:۱۰ صبح و دارم به نی نی م شیر می دم. از ته دلم برات دعا می کنم ...

الهی دورت بگردم من عزیزممم .. ممنونم ازت.. خیلی خانومی ❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731