2733
2739
عنوان

کیا دلشون میخواد بخوابم ولی بچه کوچیکشون نمیزارع

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 57 پست
وووی دختر منم ۸ماهش دقیقا دیشب همچین بلایی سرم اوردالانم نمیخوابه ۲۰دقیقه بخوابم 

من یه پسر پنج ساله هم دارم طفلک آرومه زیاد شلوغ کار نیست

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
شیر شبشو قطع کنی خوابش بهتر میشه من الان دوماه خونه مامانم بود عین چی هشت یا ده ثبح بیداره نمیزاره ب ...

همش حس میکنم سیر نمیشه یاشبا تشنه اش شده نمیخوابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همش حس میکنم سیر نمیشه یاشبا تشنه اش شده نمیخوابه

نه گلم شیر شب قطع کن ده روز سخته برات پستونک و آب جوشیده سرد سده بده ساعت بعدی که بیدار میشه شیر بده دوباره ساعت بعدش آب با پستونک بعد که عادت کرد شیرشو کم تر کن بعدم مثلا۹۰ میل میخوره ۶۰ میل شیر بده بقیشو آب بده بخوره تو خواب نمیفهمه شیر نیست جون تو دهنش شیر هست آب میشوره میره دهنش فکر میکنه شیره بعدا دوساعت آب یا پستونک بده ساعت سوم شیر بده اینجوری قطعش کن شیر بعدش فقط با پستونک فقط می خوابه راحت بعد یکی دو ماه پستونک ازش بگیر  سایز ۶ تا۱۸ چون واسه فکش بزرگه تو خواب دهنش باز میمونه آروم دربیار پستونک راحت میشی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
نه گلم شیر شب قطع کن ده روز سخته برات پستونک و آب جوشیده سرد سده بده ساعت بعدی که بیدار میشه شیر بده ...

ممنون از راهنماییت عزیزم انشالله بچت سلامت باشه

2738

اوووه چندین ساله درگیر این اوضاعم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
شیر شبشو قطع کنی خوابش بهتر میشه من الان دوماه خونه مامانم بود عین چی هشت یا ده ثبح بیداره نمیزاره ب ...

چجوری عادت بدیم تا 11 بخوابه؟!

هنوز شیرمو میخوره دخترم و 21 ماهشه..دارم کم کم میگیرم.

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
خیلیییییی مخصوصا بچه دوم

کجایی هستی بیام برات نگه دارم شمابخواب مامان مهربون..به جون خودم قسم

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
پسرم شش ماهشه کلی کار دارم خونمونم شلوغه نمیذاره مرتب کنم از شلوغی کلافم

منم اینجورم ناراحت نباش منم کلی حرص میخورم که خونه ام ما مرتبه ولی چه کنیم چاره ای نیست باید کار خونه رو ول کنیم به بچه برسیم

2706