2733
2734
چه ربطی  داشت الان؟  مبل خودش رو میگه   وگرنه تو گوگل مبل هست قابلمه هست پنجره هست ب ...

منظورش اینه چرا پست اول نذاشته

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه ربطی  داشت الان؟  مبل خودش رو میگه   وگرنه تو گوگل مبل هست قابلمه هست پنجره هست ب ...

شمام قبل دخالت کردن یکم فک کن

میدونم مبل خودشو‌میگه،از مبل کسی شناخته نمیشه

متوجه شدی عزیزم؟

2742

از این زاویه بهتر شد ...جای جدید حواست باشه رنگ دیوار سفید باشه یا فیلی اگه کاغذ دیواری این رنگ باشه هماهنگی نداره ..مبلات قشنگن رنگ تکیا رو من بیشتر پسندیدم چون طوسی رنگ سردیه جگری گرمه هماهنگن با هم 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2740
عزیزم ازچیدمان مبلات عکس میدی..  چیوکجابزارم؟

طوسی ک رنگ مادره و شیکه

اون دوتا تکیا رو و کوسناشو  بعد ی مدت برا تنوع عوض کن رنگ پارچه شو

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706