2733
2739
سلام باعرض پوزش از استارتر حالم بد بود مجبور شدم شرمنده @neda__banoo     عزيزم ميشه ...

سلام عزیزم اون در ابتدا آرام و مغرور رفتار میکنه و وارد میشه و ببشتر هم هدفش جلب اعتماد هست برای اینکه سو استفاده جنسیشو شروع کنه،در پایان هم بقیه براش تصمیم میگیرن و خودش کنترلی رو روند زندگیش نداره اما همیشه قد بازی و گنده اومدن رو داره و خودشو غیر از چیزی که واقعا هست نشون میده،حسش هر چیزی که باشه متغییره به این معنی که اگر امروز عاشقه شماست اصلا معلوم نیست دو هفته بعد یا دو سال بعد هم نظرش همین باشه ...

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
سلام عزیزم اون در ابتدا آرام و مغرور رفتار میکنه و وارد میشه و ببشتر هم هدفش جلب اعتماد هست برای این ...

مرسب عزيزدلم ك وقت گذاشتي و برام گفتي اين وقت شب ♥️

عجب خدا ب داد دلم برسه پس..:(

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره  حس خوبی میده  یکی بهت میگه جونه دلم😍😔 امیدوارم همچی درست شه گلم❤💙

همون کاربری گیسو هستم تعلیقم کردن قبول کن

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
منم مامانشون ناراضی بود همش میگفت اگه عروسی کنی باش اسمتو نمیارمو اینا  الان همش خونمه😐😂💔 ...

کاربر گیسو ۸۴ هستم تعلیق شدم 

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2738
کاربر گیسو ۸۴ هستم تعلیق شدم 

عهههه چرااا

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
2706