2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا تو خوابم😄 فقط گولم نزنی الکی بگیا

:/همینم موندع😂😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2728
😐😐ارزو خانم برو شیرتو بیار😐🦶

😂😂😂😂چ گیری دادی اخه اخایی :/

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
تو اینو یه مااااچ محکم تصور کن  حق مطلب ادا نمیشه توچت😂😂😂

اینم حرفیه😂😂😂

ولی تو ذاتش نیست ابراز احساسات🥴🥴🥴🥴

الکی دلمو خوش نکن😐😂

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
زیر بیستا فعلا درس بوخونن😈😂

:/ 😐😂

داداچ 10 سال ازت کوچیک تره بش نمیخوری زور نزن مخ بزنی😐😂🦶

افق کجاس ؟😐

2706