2737
2734
عنوان

کم بودن مایع دور جنین در هفته 29

1832 بازدید | 17 پست
سلام دیروز رفتم سونو بهم گفت مایع دور جنین کم شده حدود 8 سانت بود که گفت حداقل نرمال محسوب میشه.گفت سریع خودتو برسون به دکترت احتمال داره بستری بشی.خیلی نگرانم همش احساس می کنم حرکت دخترم کم شده البته فکر می کردم چون جاش کم شده و بزرگ شده اینجوری شده اما الان میگم حتما به خاطر کم بودن مایع اینجوری شده.اگه تجربه دارید میشه کمکم کنید...خیلی می ترسم.دکترم امروز میاد عصر میرم پیشش
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط و فقط باید مایعات بخوری تند تند و استراحت مطلققققققققققققق داشته باشی و تند تند هم چک کنی ضربان و حرکت نی نی رو
روزی 10 لیوان آب بخور،برطرف میشه،یعنی بعد از دستشویی که مثانه ت خالی شد،یه لیوان آب بخور،واسه بچه کم آبی خیلی ضرر داره،درست که هوا سرد وآدم میل به آب خوردنش کم،ولی به باید بخوری،بخاطر بچه ت
رادین شدی همه زندگی مامان و بابا
2738
از همه ممنوم...من میرم استراحت کنم اگه بازم توصیه ای دارید اگه میشه دریغ نکنید.بعد میام می خونم و دعاگوتون میشم.ممنون
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗
نگران نباش عزیزم منم دقیقا سر پسرم توی این هفته بودم سونو به من همین حرفو زد که دکترمم هر 10 روز یه بار منو سونو میفرستاد اندازش فرقی نکرده بود تا وقت زایمان که کیسه آبمو پاره کرد تا دو ساعت فقط آب میومد دکترم هاج و واج مونده بود گفت چقدر زیاد بوده
شوهر من بهترین مرد زمینه