2737
2734
واقعا؟! کلی جا خوردم با حرفاتون😁کدوم پزشک زنان سیدالشهدا خوبه؟ برا طبیعی میخوام نه اینکه سریع بگه س ...

به نظر من کلا بیمارستان سید الشهدا اولویتشون سزارینه

خیلی کم پیش میاد طبیعی زایمان داشته باشن همیشه زایشگاهشون خلوته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان خوبید نمی خواهم شمار ا بترسونم شنیدید آیا صحت داره تو بیمارستان ارجمند چند روز قبل یک خانم سر زایمان فوت شدن دکترشان مهری ماهانی بوده گفته باید حتما سز بشه ولی بعد از کلی درد از دنیا رفته

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
سلام دوستان خوبید نمی خواهم شمار ا بترسونم شنیدید آیا صحت داره تو بیمارستان ارجمند چند روز قبل یک خا ...

سلام من نشنیدم 

یعنی سر زایمان طبیعی مرده؟

مگه دکترش نگفته سزارین بشه؟

2738

خانومای کرمانی که میخوایید جراحی بینی کنید . میخوام از تجربم بگم براتون

من پیش یه دکتر از خدا بی خبری جراحی کردم خیلی داغون شدن که اسمشو نمیبرم . بعد انقدر بد بختی کشیدم آخرش دکتر اصحاب یمین جراحیم کرد و بینی شکل آدم شد . خدا خیرش بده

خواستم بگم خوب تحقیق کنید بعد جراحی کنید . پیش هر کسی نرید

اگه از خانمای کرمانی کسی دکترش صدیقه حمزه نژادی بوده یا می شناسدش لطفا بگه چه جوریه؟

سلام خانومی شما پیش صدیقه حمزه نزاد زایمان کردین؟ طبیعی یا سزارین؟ راضی بودین؟ کدوم بیمارستان

ببخشید اینقد سوال کردم

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!

سلام و روز بخیر

مامانای کرمان لطفا اگر در مورد مهد نوازش یا ماه پیشونی تجربه ای دارین بگین .سپاس

کلاسهای آمادگی زایمان تو بیمارستان سید الشهداء میدونم رایگانه 

بیمارستان ارجمند هم داره ولی هزینه اش رو نمیدونم

2706