2733
2734

خواهشا دنبال حاشیه نرید فقط منو راهنمایی کنید من تو مجازی از ی پسری خوشم اومده

سه روزبه هم پیام دادیم، بهش عادت کردم ازش خوشم میاد  اما نمیخوام دیگ ادامه بدم ازطرفی از ذهنم بیرون نمیره  چیکارکنم؟

اینم بگم اون پسر هدفش رابطه واینچیزاس

امامن اصلا اهلش نیستم

..............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم ببین میگی دنبال رابطه ست خوب توهم اهلش نیستی بترس ازاینجور پسرا

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731

با یکی دیگه آشناشو به اون وابسته شو

راحتترین راه حل

ولی وتقعیت این هست که باید خودتو قوی کنی و وابسته نشی.

دنیا اینجوریه که ا  یه چیزی خوشت بیاد بازیش میگیره همونو بهت نده

تو سه روزززز لااقل میزاشتی یه ماه بشه بعد از ذهنت نره بیرون

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
تو سه روزززز لااقل میزاشتی یه ماه بشه بعد از ذهنت نره بیرون

میدونم براتون عجیبه امامتأسفانه زود وابسته میشم  البته الان وابستگیم اونقد زیادنیس ک نتونم ازش جداشم ولی خب کلا بهش علاقه دارم

..............
میدونم براتون عجیبه امامتأسفانه زود وابسته میشم  البته الان وابستگیم اونقد زیادنیس ک نتونم ازش ...

عزیزممم تب تند زود عرق میکنه مال تو هستش شیفته ظاهرش شدی مثل یه بچه که اب نبات دیده بلاکش کن توجهت بده یکی دیگه  

اینجوری باشی بد صدمه میبینی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
واقعا هم ازش ترسیدم   تازه مشروبم میخوره  من خوشم نمیاد ازاین مدل پسرا   فقط شیفته ظا ...

چی بگم گلم‌خودت عاقلی تصمیم درست بگیر 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️