2733
2739
سلام .بچه ها اگه کسی سونوبشه ومشکلی نداشته باشه وشوهرشم مشکلی نداشته باشدبعدازچندماه ناباروری چکاربایدبکنه؟بایدعکس رنگی بندازه؟چندوقت بعدازناباروری بایدعکس بندازه؟
عزیزم من 5ماه بعد از اینکه نتیجه نگرفتم این ماه عکس رنگی گرفتم. و منتظرم ببینم که این ماه چی میشه. انشاالله که نی نی بیاد تودلم. معمولا میگن بعد از عکس رنگی احتمال بارداری بالا میره. چون ماده حاجب که برای عکس گرفتن به کار میره باعث شستشوی لوله ها و باز شدنشون میشه. انشاالله به زودی زود مامان میشی. راستی این رو هم بگم که اگه زن و شوهری هیچ کدام مشکلی نداشته باشند تا یک سال باردار نشدن طبیعیه.
خدایا شکرت.
سلام سارینا جان سعی کن به عکس رنگی نری چون عوارض داره به یه سونوگرافی مطوئن که دستگاهش پیشرفته باشه کافیه در ضمن سعی کنین خودتون و شوهرتون را با تغذیه مناسب و سالم درمان و قوی کنید حتماً نتیجه میگیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کنین این غذاها را مصرف نکنین : چای - ماست کارخانه ای - رب زیاد - سرخ کردنی - سوسیس و کالباس - غذاهای فست فودی - چربی و شرینی زیاد - شور زیاد - چیپس و پفک و کاکائو و سعی کنین میوه جات و سبزیجات زیاد بخورین و حتماً جین سینگ و عسل مصزف کنین چون هر دوی اینها باعث تقویت قوای جنسی در هر دو جنس میشه انشااله نتیجه بگیرین
2731
ممنون ازنظراتون...بچه هامن ازدی پارسال اقدام کردم اما تاماه پیش زیادجدی نبودیعنی زمان خاصی رودرنظرنمیگرفتم تاماه پیش که رفتم دکتروسونوشدم که گفت مشکلی نیست توی این دوماه دقیقا درزمان تخمک گذاری اقدام داشتیم که نشدالانم خیلی عجله دارم چون داره سنم بالا میره .یه سوال دیگه مگه سونو گرفتگی لوله هارونشون میده؟؟؟؟؟؟/
2738
عزیزم فکر نمیکنم ضرری داشته باشه. تنها مشکلی که ممکنه برای بعضی ها پیش بیاد عفونته. که معمولا دکتر برات آنتی بیوتیک مینویسه که بعدازعکس رنگی استفاده کنی. درد داره ولی خیلی مختصر. قبلش باید مسکن بخوری. هزینش هم با بیمه 28000تومن
خدایا شکرت.
سارینا جان عکس رنگی برای تشخیص اینکه لوله هات بازه یا نه انجام میشه عوارض نداره فقط کمی درد داره اگر واقعا بعد از دادن تمام ازمایشات معلوم شه که زن و مرد هیچ کدام هیچ مشکلی هییییییییییییییچ مشکلی ندارن....اون وقت دکترت یک سری دارو های خوراکی محرک تخمک یا مثلا داروهای تقویت اسپرم و ویتامین و.....به تو و شوهرت میده تا یک مدت (مثلا یک سال )استفاده کنید اگر بعد از اون مدت نتیجه نگرفتید تو ی گروه نازایی با علل ناشناخته قرار میگیرید و باید از روشهای کمک باروری مثل ای وی اف یا ای یو ای یا .....استفاده کنید (البته این که کی دکترت این روشهارو پیشنهاد بده بسته به سن شماست)اگر خیلی جوان باشید دکتر به این زودیها پیشنهاد این روشهارو نمیده و درمان انتظاری است
موفق باشی
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
من دو سال طول کشید تا باردارشدم .من و شو شو هم هیچ مشکلی نداشتیم ( البته مشکلات شناخته شده پزشکی ) و در این مدت تمام درمان های نازایی را هم انجام دادیم ( عکس رنگی ، iui ، زیفت و ... حتی شو شو با اینکه لازم نبود عمل واریکوسل هم انجام داد ) و وقتی که دیگه کاملاً از درمانها ناامید شده بودیم به صورت طبیعی من باردار شدم

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست