2733
2734
خب خیلی خوبه  پس هر شب میتونی گزارش بدی؟ باید هر روزدرس بخونین

بخدا کارخاصی نمیکنم اما اصلا نمیشه بخونم واقعا خودم خسته شدم همسرم فقط میگه بخون برنامه ریزی ندارم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
چ عالی خب از امروز  هرچقدر تونستی بخون بعد من تو تاپیک گزارش درس خوندن که خودم زده بودم تگت میک ...

منم بذار تو رو خدا

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا کارخاصی نمیکنم اما اصلا نمیشه بخونم واقعا خودم خسته شدم همسرم فقط میگه بخون برنامه ریزی ندارم

خب برنامه بریزین بیاین باهم بخونیم گزارش بدیم اینجوری انگیزه هم میگیریم با کمک همسرتون برنامه ریزی کنید.

اللهم عجل لولیک الفرج...
2731
دوستم یه هفته خوند نهم قبول شد البته متوسطه یکم نمونه بود کلا زیاد زحمتی نداره درسای نهمم که اب خورد ...

اره گلم اسونه 

میخوام بخونم تستم زیاد بزنم 

دوستتون تست چه کتابایی میزد؟ کدوم سال؟

اللهم عجل لولیک الفرج...
2738
یه سوال الان شما که وارد رشته تجربی شدید هدفتون برای اینده چیه کنکور چی قبول شید ؟ پزشکی پیراپزشکی و ...

شما چندمی؟

آنقدر خوب باشید تا در زمان نبودتان مردمان تنها و تنها از کردار نیک و اخلاق خوب و خاطرات خوش آنها در کنار شما را یا آور شوند.🙂
اها چقدر خوب  می خوام بعد مرور 31 استان تست بزنم تست جامع  کتاب کار آی کیو منظورته؟  ...

سلام عزیزم.اره فقط ریاضی تست میزدم.نه برا بقیه ی درسا فقط خود کتاب رو میخوندم.ب نظدم برا تست فرقی نمیکنه ک سوالای ۳۱ استان رو بزنی یا سوال های عادی کتاب کارای دیگه.من آی کیو نداشتم ولی تو کل دوران تحصیلم از ای کیو جماعت خوشم نیومده🤣ولی تو تستشو بزن خوبه(اگه تست خارج کتابی داره زیاد ب درد نمیخوره)من مطالعات هفتم هشتم رو خوندم چون حس کردم یکم از یادم رفتن.

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
خب برنامه بریزین بیاین باهم بخونیم گزارش بدیم اینجوری انگیزه هم میگیریم با کمک همسرتون برنامه ریزی ک ...

پارسال خیلی خوب میخوندم کتبی رو قبول شدم اما تو مصاحبه رد شدم 😞😞

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
سلام عزیزم.اره فقط ریاضی تست میزدم.نه برا بقیه ی درسا فقط خود کتاب رو میخوندم.ب نظدم برا تست فرقی نم ...

اها مرسی گلم  من حتما میزنم 

علوم چطوری بود سوالا بدون تست زدن؟

من مطالعات هفتم هشتم یادم نیست خب

اللهم عجل لولیک الفرج...