2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ عالی خب از امروز  هرچقدر تونستی بخون بعد من تو تاپیک گزارش درس خوندن که خودم زده بودم تگت میک ...

باشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
بعله به شدت 😊

مرسی

خب پس باید گوشی بزاری کنار فقط برای گزارش بیای تو تاپیک منم پست انگیزشی هم میزارم شمام دوست داشتی بزاری بزار خوشحالم میشم.. تو تاپیک گزارش درس خوندن خودم تگت میکنم .

از امروز دیگه بخونیم خب؟ 

ان شاالله دندان قبولی.. هر ساعتی بین 9شب تا 12 یا 1 شب عیبی نیست گزارش بدی.

اللهم عجل لولیک الفرج...
2738
مرسی خب پس باید گوشی بزاری کنار فقط برای گزارش بیای تو تاپیک منم پست انگیزشی هم میزارم شمام دوست دا ...

خیلیم عالی ، باشه من هر شب گزارش میدم مگر اینکه دسترسی به نت نداشته باشم که اونم فرداش میگم 

اتفاقا خوب شد امروز اصلا نخونده بودم انگیزه شد برم تا شب چند ساعت بخونم 

دوازدهمی؟ رشته چی؟  من پست انگیزشی میزارم تو اون تاپیک خوشحال میشم شمام بزارین    

نه عزیزم دانشگاهم ترم اخر چهارشنبه ی امتحان مهم دارم که نه جزوه داریم نه استاد گفته امتحان تا کجاس باید بشینم کلی فیلم ضبط شده ببینم جزوه بنویسم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خیلیم عالی ، باشه من هر شب گزارش میدم مگر اینکه دسترسی به نت نداشته باشم که اونم فرداش میگم  ا ...

اره ..

باشه عیبی نداره پس برو بخون .. 

خیلی خوب شد تاپیک زدم  

اللهم عجل لولیک الفرج...
تیزهوشان ازمونش تمام شد  شرکت کردم ولی زمان کم بود 5 نفر میگیره شهرمون

اوه چه کم مام شهرمون 20 نفر میخاد

البته من یه مدرسه دیگم شرکت کردم وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ولی اگه مجازی باشه نمیرم چون اونجوری فقط پول الکی دادنه

💣Fragile like a bomb💣
2706