2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتن پیاده روی رو واقعا مردم نمیتونن براش حرف در بیارن😅😅😅

من مادرم افسردگی داشت سال ها کاری که از دستم بر اومد اینکه مجبورش کردم یکم بره دنبال علاقه هاش 

شرایط خونه رو طبق خواسته اون چیدیم هیچکدوم برا خرید وسایل نظر ندادیم گذاشتیم خودش انتخاب کنه 

کارای جدید رو امتحان کرد مثلا یاد گرفتن هنر یا بیرون رفتن هر هفته با دوستاش

التماسش میکنیم نه جنگل میاد 

نه بیرون نه خرید میکنه نه غذا میپزه نه محبت....  

خیلی هم حسابگر..... 

اما بیا و ببین برا غریبه ها چجوریه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

خب شهره کوچیک باشه چه ربطی داره آدم نره بیرون؟؟مگه کار غیر اخلاقی انجام میده ؟شهر ماهم کوچیکه ولی همه هرروز میرن پارک.میرن پیاده روی،کوه...خواهشا این حرفارو نزنین چقدر میخاین به میل مردم رفتار کنین.به مردم چه اخه کی کجا میره کی میره

امیدوارم دلتون اسیر هیچ پدرسگی نشه

مامان من تا همین یکسال پیش افسردگی نداشت ولی حساس بودنش به حرف مردم و خیلی چیزای دیگه باعث شده بود زندگیش تحت تاثیر قرار بگیره و همیشه ناراحت باشه

من خودم آدمیم که حرف و کار مردم برام ذره ای اهمیت نداره برای همین خیلی باهاش صحبت کردم درمورد طرز تفکرم و کمکش کردم متوجه اشتباهش بشه

الان خداروشکر خیلی بهتر و شادتره و نسبتا مثل خودم شده اصلا به حرف مردم اهمیت نمیده

2738
اوووف مگه تقصیر منه جبهه گرفتی  مامانم رو میگم

خب اخه ادم اعصابش خورد میشه همش بخاطر مردم باید زندگیی کنین.به مادرت بگو مگه مردم باب میل تو زندگی میکنن.همین مردم واسه ادم حرف درمیارن خودشون اجازه نمیدن کسی تو زندگیشون سرک بکشه.بدار هرچی میگن بگن

امیدوارم دلتون اسیر هیچ پدرسگی نشه
چ  بهش میگی خوب شده؟ من هرچی بگم راضی نمیش

میدونی بستگی به اخلاق دو طرف هم داره

من اختلاف سنیم با مامانم ۳۸ ساله و الان هم ۱۸ و نیم سالمه هنوز سنی ندارم خیلی باتجربه باشم فاز نصیحت بگیرم اما خدایی رفتارم و طرز تفکرم همیشه عاقلانه و سنجیدست چون همیشه منطقی فکر میکنم درمورد هرموضوع

مامانم هم آدمیه که مغرور نیست بگه من سنم بالاست از تو بیشتر میفهمم و اخلاقش اینطوریه که بادرکه و شنونده ی خوبیه و از قبول کردن اشتباهش نمیترسه

قدرت فن بیان من هم خوبه میدونم چطور و چه چیزهای رو بگم تا تاثیر گذار باشن

برا همین با چندتا صحبت یکی دوساعته مشکلش واقعا حل شد

صحبتامون این مدلی بود اون از اینکه فلانی با حرفاش اذیتش کرده و رفتارای بقیه که باعث ناراحتیش شده گفت بهم منم بهش گفتم کجا حساسیتش بی مورد بود و نباید اهمیت بده و شرایط مشابهی که برای خودم پیش اومده بود و اهمیت ندادمو گفتم