2733
2739
عنوان

لطفا آقایون بیاین! دوست دارین چی هدیه بگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38660 بازدید | 227 پست
بنظرم دستبند طلا یا رینگ طلا..پس اندازی هم میشه ...

طلا همیشه پس انداز خوبیه، ولی برای یه آقا گزینه عمومی خوبی نیست. خیلی از آقایون طلا دست یا گردن شون نمیندازن. 

به هر حال ممنون. وای برای خانمها یکی از بهترین گزینه هاست. 

سال اول ازدواج تولدش براش یک شال بلند مشکی با رگه های سفید بافتم که روزش رسید بنا به دلایلی یادم رفت بهش بدم  کلا تولدش یادم رفت و بعد از اون ده ساله تولدش نه کادو بهش دادم نه تبریک بهش گفتم😅😅😅😅😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سال اول ازدواج تولدش براش یک شال بلند مشکی با رگه های سفید بافتم که روزش رسید بنا به دلایلی یادم رفت ...

بالاخره این هم یه روشیه دیگه... اگه مشکلی نداری و اونم مشکلی نداره اونقدرا هم سخت نیست...

بنظرم سورپرايزو همه دوست دارن مگه اينكه آدم منزوى و درون گرايى باشه

مثثل شوهر من، واقعا سوپرایز کیک خامه ای و تم و عکس  اینا دوست نداره، ترجیحش یه کیک ساده اس و یه شام مورد علاقه

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا ، وزن شروع ۸۶.۴ ، وزن هفته گذشته ۷۸.۵ ، وزن این هفته ۷۷.۶،  هدف اول ۷۹ محقق شد.هدف دوم ۷۵، هدف نهایی ۷۰
2728

[QUOTE=272004227]مثثل شوهر من، واقعا سوپرایز کیک خامه ای و تم و عکس  اینا دوست نداره، ترجیحش یه کیک ساده اس و یه ...[/QUOTE]

شوهره یکی از دوستام به مناسبت ارتقای شغلیش یه مراسم سورپرایز براش گرفته بود، به اینصورت که هممون خونشون بودیم دوستمم از سره کار اومد خونه برق رو روشن کرد با مهمونا مواجه شد بنده خدا اصلا خوشحال نشد اخماش رفت تو هم ولی خوب مهمونا باجنبه بودن ناراحت نشدن و زدن توی فاز شوخی خنده، دیگه بعد از احوالپرسی دوستم رفت توی اتاق منم میدونستم حالش بد شده رفتم کمکش کنم حاضر شه دیدم بیش از حد ناراحته در حدی که داشت گریه میکرد میگفت من با این ظاهر نامرتب الان مهمون نشسته چجوری برم دوش بگیرم میکاپ کنم سشوآر کنم طول میکشه دیگه مهمونا رو سرگرم کردیم تا کاراشو سره فرصت انجام بده که بهش خوش بگذره

دوست من در واقع شدیدا شخصیت سخت گیر و کمال گرایی داره برای همین دوست داره همه چیش برنامه ریزی شده باشه اصلا آدم برنامه های یهویی نیست

هم اینجور شخصیتا هم یجور دیگه هم هستن که دوست ندارن وقتی خودشون خونه نیستن مهمون یا کسی خونشون بیاد

دیگه نظرات متفاوت زیاده😅😉

✨ Fear the one who does not fear God✨
[QUOTE= 272004227 ]مثثل شوهر من، واقعا سوپرایز کیک خامه ای و تم و عکس  اینا دوست نداره، ترجیحش ...

اگر چنین شناختی ازش داشتین بهتر بود قبل ش باهاش هماهنگ میکردین. به هر حال که گذشته ولی اینجور آدمها حتی اگه کمال گرا نباشند هم بعضا اون مهمونی بیشتر براشون خاطره بد میشه...

اگر چنین شناختی ازش داشتین بهتر بود قبل ش باهاش هماهنگ میکردین. به هر حال که گذشته ولی اینجور آدمها ...

دیگه من نخواستم توی کار همسرش دخالت کنم

چی بگم خواهر؟ بگم نکن خانومت دوست نداره☺️

دیگه من نخواستم توی کار همسرش دخالت کنم چی بگم خواهر؟ بگم نکن خانومت دوست نداره☺️

احتمالا شناخت شما ممکنه بیشتر بوده باشه تا همسرش؟ بهتر بود یه تذکری میدادین ولی نیاز به اصرار نبود. میگفتین با شناختی که من از همسرت دارم اگر متوجه بشه ناراحت میشه! حالا، انشالله که خاطره ش خوب بوده باشه براش 

کمال گرایی خیلی سخته! 

2738

[QUOTE=272182020]احتمالا شناخت شما ممکنه بیشتر بوده باشه تا همسرش؟ بهتر بود یه تذکری میدادین ولی نیاز به اصرار نبود. ...[/QUOTE]

آره حدود ۲ سال بود ازدواج کرده بودن شاید هنوز شناخت نداشت

درسته کمال گرایی واقعا سخته شخص میخواد به همه چی نظارت داشته باشه بخصوص که شریک زندگی آدم اینطور باشه سخت تر میشه

کلا خوده شخص خیلی اذیت میشه بخصوص که مثل این موارد همه بخوان بهش بگن بابا سخت نگیر و این جملات مشابه و اون شخص میبینه درک نمیشه بیشتر اذیت میشه

در کل آدمایی که همه چیو راحت میگیرن آدم کنارشون راحت تره ولی کمال گرا ها جذابیت بیشتری دارن بنظرم

من خودم به شوخی به شوهرم میگم هر وقت جلوی جمع خواستی سورپرایزم کنی قبلش خبر بده بهم😅 

[QUOTE=272280341]شما به همسرتون! یا چی دوست دارن هدیه بگیرند؟ این تاپیک بیشتر در مورد هدیه دادن به آقایون بود دیگه &n ...[/QUOTE]

همسر من به استایل اسپرت علاقه زیادی داره

منم این سالها براش اینا رو گرفتم حقیقتا هم کادوهاشو دوست داشته

ساعت غواصی

اسنو ورد

کتونی کوهنوردی

پی اس

ست فوتبال (لباس و استوک و توپ و ساک)

یه بارم یه پلاک توپ براش گرفتم چون فوتبال دوسته خیلی🤗

اینا مال سالهای اول بود که شرایط مالی بهتر بود☺️😉

دیگه بعدش ست های گرمکن و ورزشی و اینا…..

ولی من خودم با رزرو میز و یه شام لذیذ توی رستوران مورد علاقه ام خیلی خوشحال میشم 😅

[QUOTE=272280341]شما به همسرتون! یا چی دوست دارن هدیه بگیرند؟ این تاپیک بیشتر در مورد هدیه دادن به آقایون بود دیگه &n ...[/QUOTE]

باورت میشه من از کادو گرفتن زیاد خوشحال نمیشم

چون آدم سخت پسندی هستم و عموما افرادی که شناخت زیادی ازم ندارن برام کادو میگیرن چون حقیقتا غیرقابل استفاده می مونه و خودم کادو میدمشون نهایت

بقیه اکثرا بهم کادو نقدی میدن 

همسرمم یه چیزایی مثل گوشی و این چیزا که نیاز به سلیقه به اونصورت نداره میگیره چون میدونه اخلاقمو 🤦🏻‍♀️🥲

میدونی چیه بنظرم خیلی خوبه که آدما واقعا یه کادویی به شخص بدن که خوشحالش میکنه واقعا دیدم یکی با ماگ یا جوراب یا حتی کیلیپس خوشحال تره تا کادوی گرون قیمت

مثلا خودم شکمو ام و واقعا رستورانهای مورد علاقه ام خوشحالم میکنه

یکبار همسرم بی مناسبت یه تزئینی موزیکال برام گرفت نمیدونی چه ذوقی کرده بودم نه از کادو 

از اینکه همسرم انقدر ازم شناخت داشت که میدونست این چقدر مطابق سلیقه ام هست

بنظرم خیلی قشنگه انقدر شخصی که میخوای بهش کادو بدی رو بشناسی که براش وقت بزاری چیزی که دوست داره تهیه کنی (این بهای معنویش خودش با ارزش تر از بهای مادیش هست)

یکبارم یه شال دوستم بهم کادو داد خیلی پسند من بود

با تعجب نگاش میکردم میگفتم تو چقدر منو بلدی

گفت کلی گشتم کمردرد گرفتم تا اینو پیدا کردم

نمیدونی چقدر برام با ارزشه اصلا دلم نمیخواد کهنه شه

من کلا خیلی ریزبینم توی مسائل اینم نگاه من به قضیه کادو هست🥰

2706