2737
2734
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167266 بازدید | 1235 پست

خیلی قشنگه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی من دلم نمیاد ۶۰۰ بدم مانتو حیفه اخه تازع عید رفته بودم ماتتو بخرم ۲۷۵ بود پرو کردم و اینا موقع ...

من ۱ میلیون دادم😁❤

۲ تا خواهر۲ قلو۲تا داداش ۲ قلوو نتیجه این عشق۴ تا فرشته کوچولوکه۲ تا توی دل من و۲ تا توی دل آبجیمه
2728

قشنگه. مشخصه خوش دوخته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
از کجا میخرین شما😐 الان زیر 150 پیدا میشه هنوز

من آستارا زندگی میکنم اینجا مانتویی زیر۴۰۰نیست

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
من یه مانتو مجلسی 2ماه قبل خریدم 198 یه مانتو تابستونه هم خریدم 160 

سلیقه ها متفاوته عزیزم

مانتوی صد تومنی خب مشخصه جنس پارچه و دوختش با مانتوی ۶۰۰ تومنی فرق داده

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
کجاها دارن مگه؟ من منظورم مانتوی خوب هست نه از اینایی که آف خورده کنار خیابون میفروشن

منم از دستفروش منظورم نبود 

دقیقا از کجا این قیمت میخری؟

من اکثر خریدام از ولیعصر و تجریش هست و خیلی ارزونتر از ۹۰۰ دیدم.

چرا فکر میکنی اگر ارزونتره کنار خیابون خریدن!؟

چرا فکر میکنی خیلی خوبه که یه تیکه پارچه بی ارزش رو ۹۰۰ بهت بندازن!؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
کجاها دارن مگه؟ من منظورم مانتوی خوب هست نه از اینایی که آف خورده کنار خیابون میفروشن

من 20 سالم هست هنوز ندیدم کنل. خیابون مانتو بفروشن کجا زندگی میکنی که کنار خیابون مانتو میفروشن 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2706