2733
2734
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167266 بازدید | 1235 پست
چقدر چونه زدی😐 خیلی بدم میاد ،

من شوهرم دعوام میکنه چونه بزنم

خودش موقع خرید شاید یه بار بگه که کمتر حساب کنین ولی من بگم دعوام میکنه

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی من دلم نمیاد ۶۰۰ بدم مانتو حیفه اخه تازع عید رفته بودم ماتتو بخرم ۲۷۵ بود پرو کردم و اینا موقع تسویه گفت این مانتو هامون اف خوردن ۱۷۵ تومن شدن متو میگی زمینو گاز میزدم از شادی

چشم دنیا بشود کور ، تو مستانه برقص 🌸
2728
خوب کردی منم تصمیم گرفتم مثل شما باشم پریروز رفتم ناخون کاشتم الانم میخوام برم باشگاه لباس بخرم

منم امروز میرم ناخن بکارم عکسشو میذاری لطفا . من این مدنظرمه قشنگه؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

الان قیمت مانتوها اگه دوخت و جنسش خوب باشه همینه عزیزم 

از حدود ۲۵۰ ۳۰۰ به بالا

مزونی که دیگه بالای ۵۰۰

2738
عزیزم الان همه میریزن سرت بهتره این نظرات رو اینجا ندی چون من خودم زهم خورده ام

خب طرز صحبتشون اشتباهه

میتونن درست تر بیان کنن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
مانتو که 600 نمی ارزه ببین چقدر روش کشیده که 90 تخفیف داده ولی خوب کردی بااین اخلاق شوهرت 

الان مانتو تابستونی زیر500*600 پیدا نمیشه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نه عزیزم جدی میگم مانتوی خوب و ارزون الان پیدا نمیشه

ما میخریم هنوز شیراز  . رنج قیمت ۱۵۰ و ۲۰۰ هنوز مانتوهای خوب پیدا میشن . مجلسی کار شده ۳۰۰ و ۴۰۰ 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706