2737
2734

کدومش بهتره

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

لازک نمیدونم چه مدلشه من دوبار لیزیک کردم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا دوبار؟

چون اولیشو سنم کم بود انجام دادم برگشت اونوقت تو 24 سالگی دوباره انجام  دادم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

لیزیک نکن، فمتو لیزیک کن. ولی باز انتخابش بستگی به سطح قرنیه ات داره.

من لازککردم،  خواهرم فمتو کرد. جفتمون راضی ایم ولی طول کشید دید ۱۰۰ درصد داشته باشم.بستگی ب نمره چشمت داره.  دردم هم زیاد بود . بجاش چیزی از قرنیه ام کم نشد.

خواهرم دردش کمتر بود خیییلی زود دید کامل بدست آورد بجاش یه لایه از قرنیه اش برداشتن.هزینه فمتو لیزیک هم دو برابر لازکه.  اگه تهرانی بیا دکتر خودمو بهت معرفی کنم بدی پیشش. ما ۶ نفریم تو فامیل پیشش عمل کردیم راضی ایم. خیلی خوبه.

یه روش جدید هم اومده به اسم اسمایل، شنیدم عوارضش کمه ، راجع اونم تحقیق کن

منو لایک نکنید

همشون یکین فرقی نداره فقط طول درمان فرق دارن لیزیک یکم دیرتر خوب میشه یکمم سوزش داره همین اما از نظر قیمت فرق دارن وقتی دید همشون یکی هست بنظرم لیزیک کن من خودم لیزیک کردم

هیچ کس تنها نیست
2738