2737
2734
عنوان

ورم پا در بارداری

114 بازدید | 11 پست

ورم پام خیلی زیاده مچ پامم ورم داره هردفه میرم بهداشت میگه طبیعیه بنظرتون خودم برم آزمایش بدم؟ یه لکه کمرنگ خون روی پای چپمه از شش ماهگی تا حالا ب دکترم که نشون دادم. گفت لکه بارداریه آخه مگه میشه؟ برم سونو هم بدم برا پام بنظرتون؟ 

فشارخون نداری؟ منم وحشتناک ورم داشتم. به خاطر. فشار خون بود. حتما حتما پیگیری کن. بهداشت و ماما نرو. ...

ن فشارم همیشه رو 12 هست هردفه دکتر خودمم میگه طبیعیه ولی اطرافیان که میبینن میگن ورم پات خیلی زیاده طبیعی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن فشارم همیشه رو 12 هست هردفه دکتر خودمم میگه طبیعیه ولی اطرافیان که میبینن میگن ورم پات خیلی زیاده ...

منم هر ماه فشارم چک میکرد میگفت طبیعیه. ولی آخرش فشارم بالا رفت. دفع پروتئین داشتم. به نظرم چند بار هم خودت بگیر تا خیالت راحت بشه. بعد اصلا هم نمک نخور. کلا حذفش کن

منم هر ماه فشارم چک میکرد میگفت طبیعیه. ولی آخرش فشارم بالا رفت. دفع پروتئین داشتم. به نظرم چند بار ...

آره فردا میخوام برم آزمایش بدم نمکم زیاد نمی‌خورم نمیدونم چرا اینجوریه

آره فردا میخوام برم آزمایش بدم نمکم زیاد نمی‌خورم نمیدونم چرا اینجوریه

ان شاالله که چیزی نیست. منم خیلی رعایت میکردم. ولی به خاطر استرس فشار خونم بالا رفته بود. تو هم سعی کن استرس نداشته باشی. البته خیلی سخته

ان شاالله که چیزی نیست. منم خیلی رعایت میکردم. ولی به خاطر استرس فشار خونم بالا رفته بود. تو هم سعی ...

من از دفع پروتئین نمی‌ترسم از اون ک میگن لخته تو پا تشکیل میشه میترسم، شما میدونی علائمش چیه

2738
آره نمیشه که دور از جونت یکدفعه لخته توی هر دو تا پات و یه جا تشکیل بشه. ولی بازم اگر ورمت زیاده اص ...

آره اتفاقا امروز رفتم آزمایش دفع پروتئین دادم حالا تا چهارشنبه هم نوبت دکتر دارن بگم برا پام سونو بنویسه