2733
2734

یکی نیس به دادم برسه؟؟توروخدا بیاید دارم از درد میمیرم‌

عرق نعنا با زیره و زنجبیل خوردم اثر نکرد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6659426/کمککککککککبرا-درد-شکم-در-دوران-قاعدگی-عرق-نعنا-کارساز-هستیا-چه-نوشیدنی-دیگه?postId=194646951

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توروخدا فقط یه رفتاری نکن که از ظاهر خودش خجالت بکشه و شرمنده باشه

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2740

الان ی تاپیک بود دختر ۶ساله اش داره موهای زائد درمیاره رو دستگاه تناسلیش برو اونجا

فک کردم همونی

چخبره اینهمه بلوغ زودرس

همه اش بخاطر همین برنجاس ب قول مادرم😃

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
الان ی تاپیک بود دختر ۶ساله اش داره موهای زائد درمیاره رو دستگاه تناسلیش برو اونجا فک کردم همونی چ ...

بخاطر مواد غذایی و مرغ و گوشت هرمونی هست ک میخوریم متاسفانه

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
خوب یعنی ببرم دکتر

حتما ببر دکتر غدد.

چون بلوغ زودرس از رشد رچه خیلی جلوگیری میکنه..

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)