2737
2739
عنوان

ی مزاحمی دااارم میترسم 😭

182 بازدید | 14 پست

امروز کار اداری زیاد داشتم بعد ی جا شمارمو بلند خوندم البته مطمئن نیستم ک مزاحمی از اونجا باشه ولی احتمال میدم 

تو راه برگشت ی نفر زنگ زد چنبار الو الو کردم جواب نداد قطع کردم شروع کرد پیامای زشت دادن 🤦‍♀️ 

با بابام بودم بابام با گوشی خودش بهش زنگ زد وصل کرد صحبت نکرد دوباره چندبار زنگ زد جواب نداد ب همسرم گفتم گف بزارش تو لیست مسدود شمارشم برام بفرس میترسم چرتوپرت بگه ب شوهرم 😥😥

من خیلی ترسوم الکی سر چیزای بیخود استرس میگیریم هی به خودم میگم تو ک کاری نکردی برچی بترسی ولی بازم استرس میگیرم☹️

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا من هیچوقت از مزاحم نترسیدم؟ هیچوقت هم مسدودشون نکردم فقط جواب ندادم اونقد زنگ زدن وپیام دادن ک خودشون خسته شدن😂

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2728

خوبه باز به شوهرت گفتی من بگم میگه بشین سرجات دیگه دل کن نمیشه ازطرفی .محلش ندی دیگه ول میکنه .زیاد خودتو درگیرش نکن

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2738
خوبه باز به شوهرت گفتی من بگم میگه بشین سرجات دیگه دل کن نمیشه ازطرفی .محلش ندی دیگه ول میکنه .زیاد ...

منم میترسیدم بگم بهش گفتم مزاحمی دارم گف خب؟ گفتم هیچ بابا زنگ زد حرف نزد گف اشکال نداره چرا هول کردی شمارشو برام بفرست خودتم بزارش رو لیست مسدود 😂

تو همونجا ک فوش داد فوش کش میکردی بعدم بلاک دگ ن ب شوهرت ن باباتم نمیگفتی کش دارش نمیکردی این حرفا ...

خب گفتم اگ نگم بعدا شر بشه بگه چرا ب من نگفتی بدتره 

منم میترسیدم بگم بهش گفتم مزاحمی دارم گف خب؟ گفتم هیچ بابا زنگ زد حرف نزد گف اشکال نداره چرا هول کرد ...

خوبه باز خودت میشناسی شوهرتو من بگم دیگه ول کن نمیشه

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2706