2737
2734
عنوان

اونایی که ناراحتی معده دارن

74 بازدید | 19 پست

اونایی رفلاکس داشتن و خوب شدن ایا کاهش وزن داشتن؟بعد از خوب شدن باز وزن افزایش پیدا کرده یا ن؟من درگیر وزنمم کم شده اعصابم خورده

چجوری درمان شدین میشه بگین مرسی ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با یه نسخه تا حدود زیادی درمان شدم..یه لیوان عرق نعنا با ی قاشق مرباخوری بارهنگ ده دیقه ریز بجوشون بعد ولرم شد با عسل میل کن درصورتیکه یبوست هستی بجای یه لیوان عرق نعنا نصف عرق بریز مابقی گلاب..تاا ۴۰ شب اگه  تا ۴۰ شب کامل خوب نشده بودی بازم ادامه بده.غذاهات هم مراعات کن.

صبح ناشتا و آخر شب قبل خوابت یکم عسل لیس بزن.بابونه ب جا چایی دم کن بخور.

اگه بارداری عسل و بارهنگ و بابونه و اینا ممنوعه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
با کاهش وزن و رعایت غذایی وحشتناک میتونی کنترلش کنی ولی باید باهاش بسازی درد معده هم بد دردیه

یعنی درمان نداره؟؟کاهش وزن ک پیدا کردم با اینکه زیادم غذا میخورم چیزی جذب نمیشه زیاد

سردیجات روکم کن و با مصلحش بخور

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
یعنی درمان نداره؟؟کاهش وزن ک پیدا کردم با اینکه زیادم غذا میخورم چیزی جذب نمیشه زیاد

غذا زیاده وزنت کم شدع؟شاید کم شدن وزنت از چیز دیگست..

2738
با یه نسخه تا حدود زیادی درمان شدم..یه لیوان عرق نعنا با ی قاشق مرباخوری بارهنگ ده دیقه ریز بجوشون ب ...

مرسی اره اینارو شنیده داشتم، بارهنگو عرق نعنا یمدت خوردم ولی برا روده خوبه

فقط با قرصو دارو بتونی کنترل کنی

درغیر اینصورت درمان قطعی نداره

حالا رعایت غذایی رو پیش بگیری واسه سلامتیت هم بهتره

مرسی اره اینارو شنیده داشتم، بارهنگو عرق نعنا یمدت خوردم ولی برا روده خوبه

برا تمام‌دردها معده خوبه .حتی زخم معده.ادامه بده درمان میشی.

من خودم زیاااد خوردم.فقط ۳ ۴ ماه درگیر معده بودم دکتر هم‌رفتم دارو داد خوب نشدم.با این نسخه ساده تا حدودی درمان شدم

خوب معدم هضمو جذب نمیکنه ضعیف شده

همون دیگه میدونی عسل باعث تقویتش میشه؟؟

برا تمام‌دردها معده خوبه .حتی زخم معده.ادامه بده درمان میشی. من خودم زیاااد خوردم.فقط ۳ ۴ ماه درگیر ...

اخه برا شلی دریچه میگن خوب نیست ک، حالا وزنتون اوکی شد؟بالا رفت

2706