2733
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین امروز حاجت روا میشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام خوندم براتون حاجت روا بشین برای خوشبختی منم دعا کنید ممنون

سلام عزیزدلم ممنونم واقعا

حتما دعاتون میکنم خواهری

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
برام دعا کن😔😭

سلام خوندم براتون حاجت روا بشین

برای  ازدواج  خوب منم دعا کنید ممنون

کاربر قدیمی هستم   امیدوارم تو زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشین،همه چی خوب و درست سر جاش باشه،اما اگه خدای نکرده یه وقت گره کوری به زندگیتون افتاد،خدا رو قسم بدین به ناامیدی حضرت عباس لحظه ای که کنار نهر علقمه چشمش به مشکی بود که دیگه آب نداشت و چشم دیگه اش به سوی خیمه بود که دیگه روی رفتن نداشت خدایا هیچکس به حق حضرت عباس ناامید نشه .التماس دعا 
 دعاکن اون چیزی که میخوام بشه مرسی عزیزم امیدوارم برای شماهم بهترین ها اتفاق بیفته

سلام خوندم براتون حاجت روا بشین

برای  ازدواج خوب منم دعا کنید ممنون

کاربر قدیمی هستم   امیدوارم تو زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشین،همه چی خوب و درست سر جاش باشه،اما اگه خدای نکرده یه وقت گره کوری به زندگیتون افتاد،خدا رو قسم بدین به ناامیدی حضرت عباس لحظه ای که کنار نهر علقمه چشمش به مشکی بود که دیگه آب نداشت و چشم دیگه اش به سوی خیمه بود که دیگه روی رفتن نداشت خدایا هیچکس به حق حضرت عباس ناامید نشه .التماس دعا 
2706