2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین امروز حاجت روا میشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 182 پست
سلام دوستان عزیزم، این روز خجسته برشما مبارک💐 سمانه جان میخواد برای حاجترواییتون آیت الکرسی بخونه، ...

ممنونم ♥♥💚

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عزیزم، این روز خجسته برشما مبارک💐 سمانه جان میخواد برای حاجترواییتون آیت الکرسی بخونه، ...

سلام...ممنونم.حتما🥰🥰🥰🥰

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

❤❤حاجت روایی دوست عزیز

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2731

سلام خانمی ممنونم این روز ‌فرخنده بر شما هم مبارک .امیدوارم در سایه رحمت خداوندی شما و عزیزانتون سلامت و سعادتمند باشین .🌹🌹🌹🌹

سمانه جان عزیز دل امیدوارم سفید بخت شین‌💙💙💙💙💙

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2740

سلام خواهر مهربونم.بی انداره از محبت و لطفت تشکر میکنم.    چشم حتما.به نیت حاجت  روایی و عاقبت به خیری و سلامتی شما و استارتر نازنین سوره ی حمد میخونم.        

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.      

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
سلام خواهر مهربونم.بی انداره از محبت و لطفت تشکر میکنم.     چشم حتما.به نیت حاجت   ...

سلام عزیزم💛💜💖خواهش میکنم،سایتون مستدام 💙❤️💜💙❤️چشمانت همیشه پرفروغ💚🌿💚🌿💚🧿

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

حاجت روا بشه الهی

براش آیة الکرسی میخونم

و خدایی که بشدت کافیست......
@lifemusician     @پره_پروانه     @allaheh_jan     @پاییزه۰۰ ...

ممنون عزیزم که صدام کردی.الهی حاجت روا بشی🙏🌹

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

استارتر عزیز, قبول باشه کار خیرتون🙏

التماس دعا دارم🌹🙏

حاجت روا بشید ان شاءالله💚

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
سلام خواهر مهربونم.بی انداره از محبت و لطفت تشکر میکنم.     چشم حتما.به نیت حاجت   ...

سلام خوندم براتون حاجت روا بشین

برای ازدواج خوب منم دعا کنید ممنون

کاربر قدیمی هستم   امیدوارم تو زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشین،همه چی خوب و درست سر جاش باشه،اما اگه خدای نکرده یه وقت گره کوری به زندگیتون افتاد،خدا رو قسم بدین به ناامیدی حضرت عباس لحظه ای که کنار نهر علقمه چشمش به مشکی بود که دیگه آب نداشت و چشم دیگه اش به سوی خیمه بود که دیگه روی رفتن نداشت خدایا هیچکس به حق حضرت عباس ناامید نشه .التماس دعا 
سلام خانمی ممنونم این روز ‌فرخنده بر شما هم مبارک .امیدوارم در سایه رحمت خداوندی شما و عزیزانتون سلا ...

سلام خوندم براتون حاجت روا بشین

برای ازدواج   منم دعا کنید ممنون

کاربر قدیمی هستم   امیدوارم تو زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشین،همه چی خوب و درست سر جاش باشه،اما اگه خدای نکرده یه وقت گره کوری به زندگیتون افتاد،خدا رو قسم بدین به ناامیدی حضرت عباس لحظه ای که کنار نهر علقمه چشمش به مشکی بود که دیگه آب نداشت و چشم دیگه اش به سوی خیمه بود که دیگه روی رفتن نداشت خدایا هیچکس به حق حضرت عباس ناامید نشه .التماس دعا 
2706