2733
2739
عنوان

زندگیم در خطر

198 بازدید | 10 پست

سلام.من مشکل تخمدان پلی کیستیک دارم و تازگی خیلی چاق شدم یعنی مشکل هورمونی دارم و بخاطر این چاق شدم.شوهرم راضی نیس خیلی اذیتم میکنه دیگه نزدیکم نمیشه نمیدونم چیکار کنم هر چی دکتر میرم دوا درمون میکنم هیچ  اگه رژیمی قرصی چیزی سراغ دارین بهم معرفی کنید خیلی ب کمک نیاز دارم ب خدا ثواب داره دیگه نا امید شدم بس ک دکتر رفتم بی فایده 

به طبیب طب اسلامی شهرت مراجعه کن 

طب اسلامی:طب اهل بیت ع 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط تحرک بدنی

همه جا پیاده برو

ماشین و اسنپ و تاکسی ممنوع

زودتر راه بیفتم و پیاده برو

باشگاه برو

چنتا وسیله ورزشی هم تو خونه بخر که سرگرم باشی

کمتر هم برو سر یخچال

نهار هم سالاد بدون سس بخور صبحانه و شام کافیه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
تحرکم کمه ولی غذام خیلی کمه

تنبلی تخمدان مشخصه از تنبلی میاد باید تحرکت رو زیاد کنی.

پل هوایی دیدی برو بالا 

آسانسور و پله برقی دیدی سوار نشو

بقیشم برو پیاده روی هر روز

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
نمیخورم ولی بازم چاق میشم انگار باهوا چاق میشم

عزيزم توي يه تاپيكي گفتي فروشگاه لولزم خانگي دارين، خواستم ببينم مارك اسنوا يا دوو قيمتاش چنده و ايا جنسشون خوبه، ميخوايم يخچال فريزر سايد بخريم