2733
2739

نظر خودمو بگم  بنظر عشوگره تا خوشگل و این ک انقدر جذابه بخاطر هوشش بالاشه چون میدونه چ جوری رفتار کنه     

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

تو بچگی بهش تحاوز شده خیلی سختی کشیده

کلا یه انرژی داره ک مردارو جذب میکنه ناخوداگاه

تو کتابش گفته بود

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازش خوشم میاد

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

میدونم به هیچ عنوان احمق نبوده،یه جورایی هوش سیاسی داشته

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
قیافه اش واس الان هم به روزه دماغش انگارعملیه و لباشم انگار تزریق کرده

تا جایی که میدونم دماغش رو عمل کرده ولی لبش رو تزریق نکرده

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
2740
میدونم به هیچ عنوان احمق نبوده،یه جورایی هوش سیاسی داشته

خیلی قشنگ گفتی

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

دوسشون داریم مثل باقی بازیگرای فیلم های کلاسیک

"مرد هستم"