2737
2734
عنوان

تب كودك دوساله

89 بازدید | 11 پست

سلام پسرم ٢٢ ماهشه ٤ روزه تب كرده بردمش دكتر گفتن گوش و گلوش التهاب داره ولي هيچ علايمي از سرماخوردگي نداره بيحالم نيست فقط اثر استامينفون ميره باز تب ميكنه هيچي هم غذا و شير اصلاً نميخوره ميل نداره الان مامانم ميگه شنيدم ويروس جديد هست درسته كسي اطلاعي داره؟ 

مایعات رو بهش بده  ویتامین اگر دکترش قبلا داده بهش .بهش بده.  و  تبشو کنترل کن  سوپش بصورت مایع شل باشه چون گلوش درده  و نمیتونه قورت بده  چرا انتی بیوتیک نداده ؟  نذار تبش بره بالا پاشویه حتما انجام بده و زیاد ازلحاظ غذا سنگینش نکن چون تبش میره بالا معده اش رو حجیم نکن .سوپ شل مثل اب ماهیچه .  🙏🌸🌸🌸

مایعات رو بهش بده  ویتامین اگر دکترش قبلا داده بهش .بهش بده.  و  تبشو کنترل کن   ...

اصلاً لب به هيچي نميزنه فقط اب يكمم اصرار كنم واسه غذا عصبي ميشه داد ميزنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

[QUOTE=194567107] تب اب بدنو کم میکنه حتما بهش اب رو بخورون با لیوان   . اب هندونه بهش نده نفخ میکنه و  اذیت میشه  اب تنها بده.   و سوپشو  بصورت همون اب ماهیچه با لیوان بهش بده .هویج پخته نده غذاهایی که یبوست بهش میدن براش خوب نیست  وقتی دفع نکنه تب بالا میره. 

سلام دختر منم همینطوری بود چند روز پیش... سفکسیم ۱۰۰ هر ۱۲ ساعت بهش دادم. با استامینوفن... و گفتن ویروسیه...همون شبم کلی کوچولو تو اورژانس بودن همشون همینطور بودن... وقتی میخواین تبو پایین بیارین ی تیکه دستمالو مرطوب کنین بذارین زیر بغلش یا روی رون پاش... به هیچ وجه پاهاشو پاشویه ندین... وقتیم پاشویه میدین با ب ولرم هم دمای بدنش باشه...پاشویه با وب سرد نباشه...انتی بیوتیکم سر ساعت بدین...این روزا هوا گرمه انتی بیوتیک میدین نایعات مثلا همدن ابو زیاد بدین بخوره...ان شاء الله که خوب میشه

2738