2752
2734
عنوان

پسری ک دوست دختر نداشته بی عرضه است

| مشاهده متن کامل بحث + 25908 بازدید | 76 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی ک رل داشته با عرضست اون ک نداره بی عرضست و ...اینا همش حرفه ،یه زمانی مرد بودن و عرضه داشتن به اونایی میگفتن که سخت کار میکردن واز پس مشکلات بر میمدن الان ملاک عرضه داشتن شده  میزان مخ زدن زنا و دخترا😏😏😏😏عاخه اینا اگه عرضه داشتن که رلشون ترکشون نمیکرد ک بخان برن خواستگاری کسی دیگ

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

اگه شوهرم فقط یه خصوصیت داشته باشه که خیلی بهش افتخار کنم همین خودداری و تسلط به خودش هست. هر کسی یه سیستم ارزش گذاری داره . اگه همه چیز رو داشت و این یکی رو نداشت برام فایده ای نداشت

دیگه فرقش چیه 

اخه هرلحظه که نمیشه بایکی پریدبعضیایه مدت باهم دوست میشن شایدباهم به مشکل بخورن جداشن وبایکی دیگه اشناشن

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

واسه من مهمه که قبل از من حتما رابطه داشته باشه و من اولین تجربه ش نباشم.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
اخه هرلحظه که نمیشه بایکی پریدبعضیایه مدت باهم دوست میشن شایدباهم به مشکل بخورن جداشن وبایکی دیگه اش ...

خوب عزیزم نهایتا پس خورده هاش میشه واسه خانم آیندش. گلم درهرصورت انسانیت هم جزئی از تقواست 

کسی ک رل داشته با عرضست اون ک نداره بی عرضست و ...اینا همش حرفه ،یه زمانی مرد بودن و عرضه داشتن به ا ...

چقدر مطمئنی که اون رفته!! شایدم ایشون هر روز هوس یکی جدید میکرده بدون مسئولیتی. میره سراغ بعدی. واقعا با این حرف فقط ارزش انسان رو پایین میارین .... چرا نباید درست بره از یک خانوم خواستگاری کنه، باهاش آشنا بشه و بعد ازدواج کنن. چرا حتما باید مخ یکی رو بزنه، عیبی داره خودش که کسی حاضر نیست باهاش زندگی کنه تا مجبور باشه مخ بزنه . 

من از دیگران خبر ندارم ولی خودم تا حالا به کسی درخواست ندادم

برفرض که تو ادم‌درستی باشی همجنساتو خوب باید بشناسی که چه رذلی هستن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

داداش من قبل ازدواج دوست دختر نداشت 

من دوستامو بهش پیشنهاد میدادم قبول نمیکرد 

میگفت دختری که اهل دوستی با پسراس نمیخام 

خودش عاشق یه نفر بود فهمید دختره دوس پسر داره 

بی خیالش شد 

پسرا دلایل مختلفی دارن 

بعضیا خیلی پاکن دوست ندارن با کسی که حسی بهش ندارن باشن 

ولی  خیلیا هم هستن که براشون فرقی نداره کی باهاشون باشه فقط میخان یکی باشه😏

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۲ نوع پسر داریم که رل میزنن اونایی که با رلشون کلی میگردن هم زمان چششون دنبال بقیه دختراس و مسخره میکنن رلاشون رو اینا افتضاح ترین موجوداتن ولی اونی که رل میزنه ولی کم اونم باسه نفر به پا همه هم نمیفته جز یه نفر اون جنتلمن واقعیه اونم که دوس دختر نداره حتما کسی نمی خواستش یا بی عرضه هست نمی دونم چطور بگم حال به هم زنه 

چقدر مطمئنی که اون رفته!! شایدم ایشون هر روز هوس یکی جدید میکرده بدون مسئولیتی. میره سراغ بعدی. واقع ...

چی میگی ،برو یبار دیگه دقیق بخون متنی ک نوشتم،تاپیک زدن ایا مخ زدن دختران نشانه با عرضگی مرده؟گفتم خیر رل زدن نشانه با عرضگی مرد نیست چرا ک اگر خیلی عرضه داشت چشاش باز میکرد با کسی رل میزد که مجبور نباشه ترکش کنه و بره هر روز یجا خواستکاری ،افتااااد ؟عرضه داشتن ینی اینکه بدونی با کی میخای بری تو رابطه ،اگر اشتباهم بوده چون رل زده دلیل نمیشه بگیم اوکی طرف خیلی با عرضستتتت چون رل زده پس جواب مثبت بدیمش چون دوست دختر نداشته ندیم جواب مثبت .

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

آدم باید با فهم و کمالات باشه، که بتونه تو این شرایط هرکی هر کی، چه خانوم و چه آقا، با هرکس وارد رابطه نشه و ارتباطش فقط برای ازدواج باشه، حالا ممکنه آدم با کسی آشنا بشه و متوجه بشه مناسب ازدواج نیستند. اما دوست شدن الان هیچ کاری نداره، سرت تو کار خودت هم که باشه، میان پیشنهاد دوستی میدن بهت، چه خانوم چه آقا.  

2706