2752
2734
عنوان

پسری ک دوست دختر نداشته بی عرضه است

25729 بازدید | 76 پست

چند دقیقه پیش ی تاپیکی بود خانومه نوشته بودند برادرشون تا حالا دوست دختر نداشته بعد نمیدونه توی خواستگاری از دختره چی بپرسه یکی دیگه ام گفته بود این پسره چون نتونسته مخ بزنه بیعرضه است حالا میخوان ببینم واقعا شما اینجوری فکر میکنید یعنی اگه خواستگارتون رل نداشته گاگوله بهش بله نمیدید

@elahe1992    

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره شوهر منم تو مجردیش دوست دختر نداشته اوایل بهش افتخار میکردم بعدا فهمیدم بی عرضه بوده منتظر بوده بقیه براش استین بالا بزنن این ادما ارزش ندارن عشقتو خرجشون کنی

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.

دوستم یه خاستگار داره میگه اصلا دوس دختر نداشته میگه اصلا بدرد نمیخوره پسره دیوانه ست نیازه جنسی بالایی داره دیگه زده به سرش با حرفایی ک میزنه.. آخه 6 ماهه در ارتباط بودن...

خواستگار من دوس دختر داره 

اصلاااا مشکلی ندارم خیلیم خوشحالم 

چون دوس دخترش خودمم😂😂😂❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
اتفاقا پسری که کلا نداشته باشه مرده دختری که هم کلا نداشته باشی مثل من😌😌خانومه

اینم ربطی نداره به نظرمن خانوم بودن اقابودن به نظرمن به انسانیته

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
2706