2733
2739
عنوان

موزیک😍🎧

94 بازدید | 11 پست

اهنگی ک روش قفلی زدیدو اعلام کنید😀🍫

خودم قاف علیرضا طلیسچی✨💔

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تتل.   تموم راه رو های خونه رو‌ کل که بچینی من باهات قهرم 

اینجا تبادله نظره …لطفا لطفا ‌بازم لطفا رو‌نظر هم ریپ‌نزنیم…اگه قرار شد همه عین هم نظر داشته باشیم که دیگه هیچ …هر کس نظر خودش رو‌ داره ‌وقتشه که شخصیتمون رو‌ اپدیت  کنیم …
2731
Thousand years 🤧

از ادل؟

●━━━━━━───────ㅤ   ⇆    ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ تحمل کن،ميدونم حواس هيچکي بهت نيست*_*   انصاف نيس آدم بيشترازسنش احساس خستگي تو فکرش باشه:/                                                •°•°قصه ی خوابیدن “وجدان ها”روی خوابیدن “اصحاب کهف”را سفید کرده!!!!•°•°                            ما از تو به غیر از تو نداریم تمنا:)
تتل.   تموم راه رو های خونه رو‌ کل که بچینی من باهات قهرم

خلسهههه عم خیلی قشنگههه😍🌹

2740
خلسهههه عم خیلی قشنگههه😍🌹

اره 

اینجا تبادله نظره …لطفا لطفا ‌بازم لطفا رو‌نظر هم ریپ‌نزنیم…اگه قرار شد همه عین هم نظر داشته باشیم که دیگه هیچ …هر کس نظر خودش رو‌ داره ‌وقتشه که شخصیتمون رو‌ اپدیت  کنیم …