2733
2734

خب اره خیلی خیلی قشنگه حیف من ۳ بار تقریبا دیدم و برام تکراریه

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
موضوع چیه ؟

دختراشون تو ییمارستان جا ب جا شدن یکیشون فقیر عاشق پول(پدر مادر واقعیش پولدار) اون یک هم پولدار و مهربون بعد پدر اون پولدار عاشق مادر فقیر میشه بعد میفهمن که اون بچه مال اون....

کاربری دست سه نفر 😌♥️ سه دختر خاله ی خفن😎 هر سه پر انرژی و عاشق قانون جذب
اره گوزل و چوكوروا ارزش ديدن دارن

روزگاری در چوکوروا رو میگی؟😑

اونکه از همه ضد خانواده تره طرف شوهر داره دنبال شوهر یکی دیگس یکی زن داره چشمش دنبال زن مردمه بچش مال یکی دیگس وای خدا😂

موضوع چیه ؟

دوتا خانواده ی خانواده فقیر و ی خانواده پولدار دوتا خانم ها باردارن خانمی که فقیره و خانمی که پولداره تو یه بیمارستان بچه هاشون رو به دنیا میارن و فامیلی هردو خانواده خیلی شبیهه بعدش پرستار ها بچه هارو اشتباه میدن به خانواده ها بعد ۱۴ یا ۱۵ سال دوتا دختری که جا به جا شدن یکیشون میفهمه بعد دنبال خانواده واقعیشه همه زندگیشون زیر و رو میشه اصلا خیلی قشنگه فیلمه ولی خب من زیاد شاید خوب توضیح ندادم

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
روزگاری در چوکوروا رو میگی؟😑 اونکه از همه ضد خانواده تره طرف شوهر داره دنبال شوهر یکی دیگس یکی زن ...

مگه فيلماي ماهواره غير از اينه؟😂😂😂يجوري گفتي انگار فقط همين يه فيلمشون اينجوريه همشون همينن ديگه خواهر من😂

خداياشكرت....❤️