2733
2734

نوزادم 6ماهه اس من یک ماه شروع کردم غذای کمکی رو الان دوروز لب نمیزنه به غذا تف میکنه یا سرشواین ور واون ور میکنه دارم دق میکنم باهیچی سرگرم نمیشه 😥😥😥😥

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

اه دامنمو ول کن برم تاپیک بغلی دوس نداره فرنی بده

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شاید داره دندان در میاره طبق تجربه که دارم میگم ولی بازم مشورت کن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

از بس پررو و بی ادبی و این و اون مسخره میکنی که سرت میاد لطفا رفتارتو اصلاح کن و الا خدا بدتر از این سرت میاره

میدونی من حاضرم عاشق تو باشمو تنها با خیالت زندگی کنم تا عاشق تو باشمو با یکی دیگه زندگی کنم😅😄
از بس پررو و بی ادبی و این و اون مسخره میکنی که سرت میاد لطفا رفتارتو اصلاح کن و الا خدا بدتر از این ...

@نی_نی_یار_شب     سلام عزیزم این خانم خیلی بی ادب که تو تایپک که من حرف بدی نزدم داره یه سره توهین میکنه به من توی همون تایپک هم تگتون کردم من کاربر3سالتون هستم وتاحالا حرف ناشایست نزدم توسایت خواهش میکنم رسیدگی کنید🙏🙏

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
از بس پررو و بی ادبی و این و اون مسخره میکنی که سرت میاد لطفا رفتارتو اصلاح کن و الا خدا بدتر از این ...

@نی_نی_یار_شب     و @نی_نی_یار_5     سلام عزیزم این خانم یکسره داره به من توهین ونفرین میکنه  من کاربر4سالتون هستم وتاحالا حرف ناشایست نزدم خواهش میکنم لطفا رسیدگی کنین 🙏🙏🙏

مرسی عزیزدل❤️

فدا♥️

ولی اهمیت نده

اینا همونایی هستن که تو زندگیشون نمیتونن حرف بزنن بعد میان اینجا عقده گشایی میکنن

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!