2737
2734
عنوان

چند برابر شدن بتا

836 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من این ماه با لتروزول باردار شدم روز سی و پنج سیکل تیتر بتا دادم ۳۸۱ بود. دو روز بعدش تکرار کردم یعنی روز سی و هفت سیکل ۲۵۴۸ شد.... این بالا رفتنش طبیعیه؟! کسی بوده اینجوری بتاش بالا رفته باشه؟! 

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید دوقلو باسه

امیدوارم فقط میخام سالم باشه 

اخه میگن لتروزول چند قلویی نمیاره

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
مبارک باشه 😍 روزی چنتا لترو خوردی؟با امپول؟

ممنون عزیزم 

روزی۳ تا لتروزول اما امپول نداد بهم دکتر ماه چهارمی که خوردم باردار شدم

چند تا نیستن؟😁

مول نباشه خدا کنه هر چندتا باشن قدمشون روی چشم 🙈

2738
عزیز انگار امار از دوقلو هم بالاتره  باید روی سه  و چهار شک  کرد😉

دوستم دو‌قلو داشت ۱۰ برابر شده بود بتاش 

البته اونا تو ژنشون دوقلو داشتن من ندارم اصلا

مول نباشه خدا کنه هر چندتا باشن قدمشون روی چشم 🙈

انشالله که سالم و سلامت این دوره رو بگذرونی و نی نی یا نی نی های سالم و خوشگلتو بدنیا بیاری😍💖

خسته ام!  از ملاقات کردن ادم های تکراری در جسم ها وبدن های متفاوت 
کی همچین حرفی زد؟ لتروزول برای افرادی ک تنبلی و یا مشکل دارن  بازهم امکان دوقلوییش هست و اینکه ...

درسته امار چند قلوییش خیلی پایینه 

من اصلا امپول هم نزدم روز ۲۷ سیکل هم سونو واژینال دادم دکتر گفت ضخامتت به بارداری میخوری اما فکر نکنم باردار باشی فولیکول نداری

انشالله که سالم و سلامت این دوره رو بگذرونی و نی نی یا نی نی های سالم و خوشگلتو بدنیا بیاری😍💖

ممنونم عزیزم 💓 انشالله هرچی خیره پیش بیاد برای هممون

امیدوارم فقط میخام سالم باشه  اخه میگن لتروزول چند قلویی نمیاره

اره عزیزم برا همین دکتر برا منم لتروزل داده بود ک دوقلو‌نباشه

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺