2752
2734
عنوان

عدد بتا

100 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان امروز ازمایش تیتر انجام دادم امروز موعدم بوده تیتر انجام دادم روی ۱۰۰ بود بنظرتون خوبه؟ 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زیر صد پسره بالای صد دختره. من برا اکثر فامیلامون نگاه کردم به عدد بتاشون و جنسیت بچشون رو بهشون گفت ...

ای جانم واقعا 😍 هرچی میخواد باشه فقطسالم وصالح باشه ممنونم عزیزم که گفتی 😍😍 عالیه 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
ای جانم واقعا 😍 هرچی میخواد باشه فقطسالم وصالح باشه ممنونم عزیزم که گفتی 😍😍 عالیه 

خواهش میکنم نازنینم. بحث جنسیت نیست که آدم کدوم رو میخواد همین که سالم باشه برا پدر مادرا کفایت میکنه. ولی خب آدم جنسیتشو بدونه از همون اول بیشتر میتونه ارتباط برقرار بکنه با بچش . مثلا بگه پسرم صبحت بخیر 😊😊😊

حالا این خانم که خود 100 چی میشه؟

احتمال زیاد پسره. چون معمولا برا دختر خیلی بالا باید باشه. مثلا زنداداشم 224 بود دختر شد برای خواهرم 73 بود پسر شد. برای دختر عموم هم 90 بود یا نزدیک نودو دقیق یادم نیست ولی حول و حوش 90 بود بهش گفتم بچت پسره واقعا پسر هم شد.