2733
2739
عنوان

میشه کمکم کنید دارم میمیرم از ترس

260 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من ده روز پیش بعد رابطه قرص اورژانسی خوردم تازه پریودیم خوب شده بود الان دوباره پریود شدم خییییییییلی میترسم یعنی چی؟من عقدم نمیدونم دلیلش چیه چم شده میترسم 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص اورژانسی خوردی دیگه،باید منتظر پریودی میبودی.کلا این قرصه نظم پریود رو بهم میزنه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

چیزمهمی نیس وقتی قرص میخوری پریودیت نامنظم میشه اصلا نترس

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
نترس عزیزم قرص اورژانسی عقب جلو میندازه پریودی رو من که خورده بودم یماه پریود نشدم کتر رفتم گفت حامل ...

نرم دکتر یعنی ؟قلبم داره میاد تو دهنم 

2738
عزیزم اگه‌انقد میترسی دکتر برو ولی من شنیدم از استرس اینجوری میشه و اینکه این قرصا سیستم بدن رو بهم ...

اصلا امروز خونریزی داشتم شوکه شدم 😭ی هفته م بود هی حالت تهوع داشتم 

اصلا امروز خونریزی داشتم شوکه شدم 😭ی هفته م بود هی حالت تهوع داشتم 

ببین گلم پریودت نامنظم میشه من خودم قرص جلوگیری میخوردم نمیساخت بهم حالت تهوع داشتم اما اگه میترسی دکتر برو

ببین گلم پریودت نامنظم میشه من خودم قرص جلوگیری میخوردم نمیساخت بهم حالت تهوع داشتم اما اگه میترسی د ...

مرسی عزیزدلم