2733
2734
عنوان

هزینه‌کلاسای اموزش کیک پزی چقدره؟

3034 بازدید | 37 پست

میخام برم پیش ی خانوم برا کلاسای کیک پری گفت در حد اینکه کارت راه بیفته یادت‌میدم هنوز هزینه رو نگفته کسی میدونه چقدره هزینش؟ 

نمیدونم....

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم بستگی به دوره ای داره که برات بزاره و تو بخوای چی یاد بگیری هرچی دوره سخت تر قیمت بالاتر

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
نمیدونم گلم اون خانوم کارش خوبه؟طعم کیک جقدر تجربه داره  اول تحقیق کن بعد برو

دختر همسایمون معرفی کرد  یکی دوتاداز کاراشو دیدم خوب بود .فوندانت یادم نمیده بنظرم‌البته برام‌مهم نیست فقط خامه کشی رو یادم بده.خب نمیدونم‌از کی بپرسم غریبس 

2738
دختر همسایمون معرفی کرد  یکی دوتاداز کاراشو دیدم خوب بود .فوندانت یادم نمیده بنظرم‌البته برام‌م ...

اگه از پایه کیک پزی رو‌یاد دارین‌و مقدمات میدونین خوبه دوره خامه کشی برین‌وگرنه اول پایه رو یاد بگیرین.چون تا یه کیک اسفنجی خوب درنیارین نمیتونین یه خامه کشی عالی دربیارین.فوندانتم کلا باز یه دوره جداست.

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

من تا چن ماه پیش هیچ کیکی بلد نبودم  سراشپز پاپیون نصب کردم الان حرفه ای شدم تو کیک پزی  😍کیک شیرینی ژله و دسرهای دیگه

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
راستش خودمم نمیدونم‌.در حد کیک خامه ای دیگه .

من خودم کلا با فیلم یاد گرفتم البته از پایه یاد داشتم یه چیزایی .اگه خصوصی بهتون یاد بده فکر کنم یه ۶۰۰  ۷۰۰ بگیره.باز اگه خودشم حرفه ای باشه

دختر همسایمون معرفی کرد  یکی دوتاداز کاراشو دیدم خوب بود .فوندانت یادم نمیده بنظرم‌البته برام‌م ...

خامه کشی 20 درصد اموزشه بقیش تمرین

من فکر کردم انواع کیک بهت یاد میده عزیزم حتما خوب فکر کن درموردش

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
2706