2737
2739
عنوان

عکس شوهرم

274 بازدید | 19 پست

جواب آزمایش شوهرم ، بنظرتون باین میشه باردار شد ؟؟

این ماه کپگذشت خیلی تلاش کردیم اما امروز پریوپد شدم 

غم عالم تو دلمه ،😭

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلد نیستم ولی مشکل اسپرم داره اگه گرده نخل استفاده کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
2740
خب بعدش  چطوری استفاده کنه؟؟

از عطاری بپرسه اسپرم رو فوق العاده قوی میکنه . هفته ای دوسه بار بخوره بر حسب تشخیص عطار . 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
میگن گرونه  نمیدونم باید بپرسم

صد تومن ایناست قیمتش به اندازه گرونیه داروهای شیمیایی نیست عزیزم. یکیم اینه تخم مرغ بلدرچین رو به بسته بشکنه همشو قاطی کنه بخوره اگه مزاجش میکشه تقویت اسپرم هست . خیلیا با این کار نتیجه گرفتن

صد تومن ایناست قیمتش به اندازه گرونیه داروهای شیمیایی نیست عزیزم. یکیم اینه تخم مرغ بلدرچین رو به بس ...

همه رو باهم قورت بده بخوره؟

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲