2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

204 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من این ماه امپول سینال اف و هاش ام جی زدم و بعدش رفتم سونو دوتا فولی۱۹ و ۱۴ ونیم داشتم همون شب سونو امپول دیگه بهم داد دکترم الان ۱۷ روز از امپول می‌گذشت خیلی ترشح داشتم رفتم بی بی گذاشتم مثبت شد تو همون دقیقه بعدش رفتم ازمایش گفتن مثبته ولی ضعیفه میگم نکنه شاید بخاطر هنو موعدم نیست رفتم ازمایش ایینجوری نشون داده فردا موعدمه؟ یااینکه بخاطر امپول هاست؟؟ تروخدا جواب بدید

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

امپول کاری به بارداری نداره گلم 

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من با دو روز تاخیر رفتم ازمایش مثبت بود با عدد ۴۱۲ 

هفته چهارم بودم دکترمم گفت عددش خوبه

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2731

مثبت استرس نداشته باش مبارکت باشه عزیزم چندماه اقدامی ودکترت کیه

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘
مثبت استرس نداشته باش مبارکت باشه عزیزم چندماه اقدامی ودکترت کیه

یکساله تنبلی داشتم خانم دکتر سمیعی شیراز

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
عکس بی بی چک بفرست  چه مشکلی داشتی که این داروها رو استفاده کردی اخه من پلی کیستیک دارم  ...

تنبلی داشتم و کیست های ریز منم مث شما بودم سه ماهه زیر نظر دکترم بودم که این ماه مثبت شد 

تنبلی داشتم و کیست های ریز منم مث شما بودم سه ماهه زیر نظر دکترم بودم که این ماه مثبت شد 

مبارکه عزیزم  ازمایشم چون به موعدت مونده اونجوری بوده و الان تو یه مامانی

فولیکول‌هات چقدر بودن چند ماه پیش تو سونو

خدایا فقط یدونه نی نی میخوام ازت
یکساله تنبلی داشتم خانم دکتر سمیعی شیراز

همه دکترای خوب شیرازن که من تهرانم دکترم زیادرفتم ۳سال چشم انتظارم ولی نشده شمابعداز۱سال جواب گرفتید

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘
مبارکه عزیزم  ازمایشم چون به موعدت مونده اونجوری بوده و الان تو یه مامانی فولیکول‌هات چقدر بود ...

این ماه تمها فولیکول داشتم 19 و 14ونیم