2733
2734

اتفاقا من دیشب کاراشونو نگا میکردم خوشم نیومد

لب پایینو قشنگ در نمیاره

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا،نمیدونم به نظرم که خوب درمیارن باتوجه به عکسایی که گذاشتن

لب روسی فقطط دکتر سلطانی من زنگ زدم گفتن برای فروردین نوبت میدن

منم میخام برم مرکز زیبایی مانلی

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2728
لب روسی فقطط دکتر سلطانی من زنگ زدم گفتن برای فروردین نوبت میدن منم میخام برم مرکز زیبایی مانلی

عاره دکتر سلطانی که وقتاشون پره

مرکز زیبایی مانلی ندیدم ببخشید اسم پیجشون همینه؟!

عاره دکتر سلطانی که وقتاشون پره مرکز زیبایی مانلی ندیدم ببخشید اسم پیجشون همینه؟!

بله

عکس پروفشم بیتا صادقیانه

برای انجام فیلر لب می تونی بری پیش خانم دکتر سارا بیطرف تو شریعتی https://drsarabitaraf.com/واقعا هم دکتر خوبیه کارشم عالی هستش دوستم پیش ایشون انجام داده خیلی هم طبیعی شده به نظرم اگر تهرانی حتما برو پیش ایشون 

2740

من پیش ایشون نرفتم ولی فیلر گونه انجام دادم تو کلینیک نور واقعا حرفه ای انجام داد کارشون حرف نداشت بعدشم احساس سنگینی و درد نداشتم از بس که خوب بودن حتما برین اینجا اصلا پشیمون نمیشین من که خیلی راضیم هر کسی خواست شماره و آدرسشو میدم 

سلام کدوم دکتر فیلر زدید؟!

سلام گلم من پیش دکتر همتی رفتم واقعا بگم که بی نظیر بودن حتما حتما برین پیشش شمارشم : 09120727522

آدرسشونم : تهران، ميدان تجريش، ابتداى نياوران، خيابان دزاشيب 

فیلر خط خنده آلیاکسین

به مرور زمان و با افزایش سن خطوط عمیق و نیمه عمیقی در نواحی مختلف صورت ما شکل خواهد گرفت. یکی از عمیق ترین و مشهود ترین خطوطی که در صورت ما پدیدار می شود خط خنده نامیده می شود که هنگام خندیدن و یا جمع شدن صورت از کناره بینی تا گوشه لبها ، کشیده می شود و پس از آن باقی می ماند. بهترین راه برای از بین بردن این اثر ناخوشایند ، استفاده از بهترین مارک های ژل و فیلر می باشد. ژل خط خنده آلیاکسین GP متعلق به برند ژل آلیاکسین محصول مشترک دو کشور اروپایی سوییس و ایتالیا، از بهترین و محبوب ترین محصولات برای رفع خط خنده ، چین های کانتور  لب ، خطوط نازولبیال و .. می باشد.

معرفی ژل خط خنده آلیاکسین GP

ژل حجم دهنده GP آلیاکسین از آن دسته از فیلر های هیالورونیک اسیدی می باشد که دز کراسلینکر شبکه ساز آن بسیار کم بوده و از لحاظ زیستی 100 درصد بی خطر می باشد. این فیلر محصول مشترک ایتالیا و سوییس بوده و عمدتاً برای رفع و اصلاح خطوط عمیق و نیمه عمیق مانند خط خنده ، چین و چروک های کانتور دهان و خطوط نازولبیال و ماریونت مورد استفاده قرار گرفته و و لیاقت جایگیری در دسته بهترین مارک فیلر خط خنده را دارد. در ادامه به مشخصات و ویژگی های فیلر خط خنده آلیاکسین GP خواهیم پرداخت.

• برند: آلیاکسین Aliaxin
  • محصول کشور سوئیس و ایتالیا
  • حاوی اسید هیالورونیک
  • غلظت هیالورونیک اسید 25 میلی گرم در میلی لیتر
  • کراسلینک مونوفازیک با پارتیکل های همگن
  • 2 سرنگ یک سی سی آماده بکار
  • ماندگاری بین 8 ماه تا یک سال

در ادامه قصد داریم به تعدادی از مزایا و محاسن این فیلر قدرتمند و با کیفیت اشاره ای داشته باشیم.

•  گسترش پذیری فوق العاده
  • انسجام و یکپارچگی بسیار بالا
  • ماندگاری فوق العاده
  • انسجام بافتی بسیار بالا نسبت به فیلر های دیگر
  • بدون هیچ گونه پارتیکل های گلوله شدنی
  • آبرسانی عمیق پوست
  • لیفت معتدل پوست شل و افتاده
  •  نتایج و اثرات کاملاً طبیعی

قیمت ژل خط خنده آلیاکسین GP با توجه به کیفیت ، کارایی و همچنین غلظت هیالورونیک اسید موجود در آن ، در رنج متوسط رو به بالای قیمت انواع فیلر موجود در بازار بوده و از قیمت ژل زیر چشم آلیاکسین گرانتر و از قیمت ژل گونه آلیاکسین ارزانتر می باشد.

من پیش دکتر انوشیروان رضای صراف فیلر لب زدم مدل روسی و بوتاکس چشم گربه ای کردم .. تو عید هر کی من و دید گفت تغییر خوبی کردم خودمم راضی هستم ولی الان نمی دونم تو تخفیف هستن یا نه می تونید با شماره شون تماس بگیرید.09124449569

فیلر لب تو کلینیک رزیبا مثبت ترین کار زندگیم بود. من کلا اصلا لب نداشتم ودر کل دختر قشنگی به نظر نمی رسیدم. دوستم بهم رزیبا رو معرفی کرد. من از عوارض ژل و بوتاکس می ترسیدم. اما وقتی فهمیدن همه کادرشون پزشکای متخصص هستند، دل رو به دریا زدم. الانم خیلی راضیم. شمارشون رو میذارم

۰۹۳۵۸۶۶۴۳۵۰
۸۸۵۰۰۳۲۰
۸۸۸۶۵۰۱۰-۲۰